Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Im mniej, tym więcej

Joshua Becker

Im mniej, tym więcej

Tłumaczenie: Wiesław Marcysiak

Antidotum na błędne koło zakupów, stres, brak czasu i nadmiar rzeczy

Joshua Becker to mąż, ojciec i pastor. Zmienił swoje życie po przypadkowej rozmowie z sąsiadką o domowych porządkach. Odkrył, że drogą do prawdziwego szczęścia jest minimalizm w domu i w życiu. Porządkuje on nie tylko przestrzeń, ale i relacje.
Najważniejszym minimalistą dla Beckera był Jezus, od którego autor nauczył się, że piękno minimalizmu nie polega na rezygnacji z rzeczy, ale na gruntownej zmianie myślenia.

Ta książka to antidotum na błędne koło zakupów, stres, brak czasu i nadmiar rzeczy. Dzięki niej zrozumiesz, że mniej to: więcej czasu i energii, więcej pieniędzy, więcej wolności, więcej hojności i lepszy przykład dla dzieci.

Oprawa twarda

Format: 124 x 195

Liczba stron: 288

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-04-10

ISBN: 978-83-240-4541-9

Tytuł oryginalny: The More Of Less. Finding the Life You Want Under Everything You Own

Tłumaczenie: Wiesław Marcysiak

Przeczytaj także

Najlepsze premiery na majówkę!
Weekend majowy właśnie się rozpoczyna. Dla niektórych potrwa nawet tydzień! Oto nasze propozycje, które będą świetnym towarzyszem podczas majowego odpoczynku.
>>> czytaj więcej
Realizuj swoje marzenia!
Czy czujesz, że brakuje Ci czasu na odpoczynek i spotkania z ważnymi dla Ciebie ludźmi? Czy masz poczucie, że ważne dla Ciebie relacje ulegają osłabieniu? Czy nigdy nie możesz odłożyć pieniędzy na upragnione wakacje? A może jesteś sfrustrowany niemożnością zrealizowania swoich marzeń?
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.