Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Gorące mleko

Deborah Levy

Gorące mleko

Tłumaczenie: Tomasz Bieroń

Moja miłość do matki jest jak topór. Tnie bardzo głęboko
Andaluzja. Idylliczne plaże, kłębiące się emocje. Dla Sofii i jej matki to podróż ostatniej szansy – Rose cierpi na trudny do zdiagnozowania paraliż. Gomez – lokalny lekarz, podejmuje próbę leczenia. Uśpiony bunt, lęk przed wolnością, chęć odnalezienia własnej drogi buzują w Sofii, przywiązanej do wózka inwalidzkiego matki. Czy cudowne uzdrowienie może oznaczać zerwanie więzi?
Ta intrygująca, wypełniona zmysłowymi obrazami i niepokojącą symboliką, tocząca się w wolnym rytmie powieść jest medytacją nad bliskością, wolnością, tożsamością i macierzyństwem. Mistrzowskie pióro Deborah Levy oddaje całe bogactwo relacji córka – matka, od czułości po okrucieństwo.

Oprawa twarda

Format: 135x210

Liczba stron: 304

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-05-29

ISBN: 978-83-240-4555-6

Tytuł oryginalny: Hot Milk

Tłumaczenie: Tomasz Bieroń

Przeczytaj także

"Gorące mleko" - przeczytajcie fragment
Pod koniec maja w Znaku ukaże się „Gorące mleko" - intrygująca, wypełniona zmysłowymi obrazami i niepokojącą symboliką, tocząca się w wolnym rytmie powieść, która jest medytacją nad bliskością, wolnością, tożsamością i macierzyństwem. Mistrzowskie pióro Deborah Levy oddaje całe bogactwo relacji córka - matka, od czułości po okrucieństwo.
>>> czytaj więcej
Literacka J. K. Rowling nazywana współczesną Virginią Woolf
- Żeby stać się pisarką, musiałam nauczyć się przerywać, zabierać głos, mówić trochę głośniej, a potem jeszcze głośniej, na tyle, by przemówić swoim własnym głosem, który w ogóle nie jest głośny - mówi Deborah Levy, autorka bestsellerowego „Gorącego mleka", które właśnie trafiło do księgarń.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.