Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Christian Falk

FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej superpotęgi

Tłumaczenie: Anna Grysińska

"W mojej sportowej karierze rozmawiałem z wieloma dziennikarzami. Christian Falk to świetny dziennikarz sportowy – nie tylko doskonale potrafi oddać piłkarskie emocje, ale jest też bardzo rzetelny i pełen prawdziwej pasji, takiej żarliwej miłości do piłki, jaka łączy wszystkich fanów tego sportu."
/Robert Lewandowski/

"Od ponad dwudziestu lat jako dziennikarz sportowy zajmuję się Bayernem i reprezentacją narodową Niemiec. Miałem okazję obserwować złotą erę Bayernu Monachium, podziwiać grę i kariery utalentowanych piłkarzy: Bastiana Schweinsteigera, Philippa Lahma, Lukasa Podolskiego czy Roberta Lewandowskiego.
Dobrze wiem, co czuje człowiek, na którego wrzeszczy menedżer klubu. Znam uczucie lepkości, jakie pojawia się, gdy jakaś gwiazda Bayernu zgotuje ci prysznic z piwa, i gdy Franck Ribéry z ciebie żartuje. Przekonałem się też, że nie uciekniesz przed kąpielą, jeśli Lukas Podolski będzie chciał cię wrzucić do basenu."
/Christian Falk/

"Christian Falk śledził moją karierę, odkąd zacząłem trenować jako zawodowy piłkarz. To prawda, że nasze opinie często bardzo się różniły. Ale tak właśnie kłócą się Bawarczycy."
/Bastian Schweinsteiger/

"Falk i ja zawsze mieliśmy ze sobą dobry i profesjonalny kontakt. Znamy się od ponad szesnastu lat i to oczywiste, że czasami różnimy się w ocenie jego pracy reporterskiej, taka jest cena tego biznesu. A czasami żartujemy, jak na przykład wtedy, gdy wrzuciłem go do basenu."
/Lukas Podolski/

Oprawa twarda

Format: 135x210

Liczba stron: 432

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8135-095-2

Tłumaczenie: Anna Grysińska

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.