Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Emily Giffin – pakiet prezentowy

Emily Giffin – pakiet prezentowy

Już ponad 100 000 egzemplarzy książek Emily Giffin zostało sprzedanych w Polsce.
Autorka jak mało kto rozumie kobiece emocje i potrafi o nich pisać. Od jej książek wprost nie można się oderwać! Specjalnie na święta jej cztery powieści: Coś pożyczonego, Coś niebieskiego, Dziecioodporna i Sto dni po ślubie w rewelacyjnej cenie 79,90 złotych.
DziecioodpornaCo myślicie o kobiecie, która nie chce mieć dzieci?
Czy w małżeństwie mają sens nierozerwalne umowy?
Co wybrać: dzieci czy karierę?Przed ślubem Claudia zawarła z Benem układ: nie będą mieć dzieci. Zamiast wstawać w nocy, zmieniać brudne pieluchy i dzwonić z pracy do opiekunki, mieli robić karierę, podróżować i korzystać z uroków życia. Wszystkim krewnym, przyjaciołom i znajomym mówili, że nie są bezdzietni (childless), lecz „wolni od dzieci” (childfree). Byli bardzo stanowczy i jednomyślni. Do czasu...
Gdy w domu ich przyjaciół pojawia się niemowlę, w Benie coś pęka. Ojcostwo zaczyna go niezwykle pociągać.
Jak w tej sytuacji zachowa się Claudia?
Czy ich małżeństwo wytrzyma próbę?
Dziecioodporna to książka pełna humoru, ale i prowokująca do myślenia. Uświadamia, że życie pisze własne scenariusze, często zupełnie inne od naszych. Czy warto za wszelką cenę upierać się przy swoich racjach?
Coś pożyczonegoCo myślicie o dziewczynie, która idzie do łóżka z narzeczonym najlepszej przyjaciółki?
Czy granica między tym co dobre i złe naprawdę jest wyraźna? Rachel uważa się za racjonalistkę, która w każdej sytuacji postępuje właściwie. W przeciwieństwie do swojej przebojowej przyjaciółki Darcy, nie zawsze lojalnej. Jedna noc sprawia, że role się odwracają. Po przyjęciu z okazji swoich trzydziestych urodzin Rachel budzi się u boku narzeczonego Darcy. Początkowo chce jak najszybciej zapomnieć o całej sprawie, ale zakochuje się i brnie w kłopoty. Tymczasem data ślubu Darcy i Deksa jest coraz bliższa...
Co wybierze Rachel: miłość czy przyjaźń?
Coś pożyczonego udowadnia, że nic nie jest czarne ani białe i zawsze trzeba uważnie wysłuchać obu stron. A co na temat podwójnej zdrady ma do powiedzenia Darcy? „Nie musisz pożądać chłopaka swojej najlepszej przyjaciółki, aby zachłysnąć się tą historią, uwierz mi na słowo... Masz przed sobą powieść, której nie będziesz mogła odłożyć, i bohaterkę, której z całych sił będziesz kibicowała. Czytając, świetnie się bawiłam”.

Lauren Weisberger, autorka książki
Diabeł ubiera się u Prady
Coś niebieskiegoCo zrobić, gdy wspaniały mężczyzna, z którym chcesz spędzić życie, okazuje się daleki od ideału?
Czy lekarstwem na zranioną dumę powinien być nowy związek?
Jakie są szanse na to, że beztroska kobieta stanie się nagle odpowiedzialną matką?

Darcy ma wszystko, o czym marzą kobiety - urodę, seksapil, zainteresowanie mężczyzn, wyczucie stylu, świetną pracę, przystojnego i bogatego narzeczonego. A także lojalną przyjaciółkę Rachel.
Tydzień przed ślubem Dex rzuca Darcy. Ona przyjmuje to w miarę spokojnie. Jednak gdy dowiaduje się, że zdradził ją z Rachel, w której zakochał się z wzajemnością, wpada we wściekłość. Obwinia oboje o rozpad swego związku, choć sama ma romans z drużbą Deksa Marcusem i spodziewa się jego dziecka.

Coś niebieskiego ukazuje dalsze losy Darcy i Rachel, bohaterek powieści Coś pożyczonego. To historia przyjaźni i zdrady pokazana z perspektywy Darcy, ale przede wszystkim powieść o wewnętrznej przemianie, dojrzewaniu do macierzyństwa i miłości.
Sto dni po ślubieŚlub bierze się z miłości i z wiarą we wspólną przyszłość z ukochanym mężczyzną. A jeśli to za mało?
A jeśli kochamy więcej niż raz?Sto dni po ślubie Ellen spotyka Leo, swoją dawną wielką miłość. Odżywają uczucia ukryte głęboko w sercu. I budzą się wątpliwości - czy jej mąż Andy jest tym jedynym, z którym chce być już zawsze? Czy życie z nim jest tym, czego naprawdę pragnie?
Pewnego dnia Leo proponuje Ellen wspólną pracę... 

Oprawa miękka

Format: 136 x 112 x 205 mm

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2009-11-10

ISBN: 978-83-7515-099-5

Opracowanie graficzne: Kamil Rewieński

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.