Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Ciara Smyth

Eksperyment "komedia romantyczna"

Tłumaczenie: Maria Borzobohata-Sawicka

„Wyjątkowa, zniewalająca i cudownie prawdziwa historia!  Becky Albertalli, autorka powieści „Simon oraz inni homo sapiens”

Saoirse nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, ani w szczęśliwe zakończenia. Gdyby istniały, jej matka nie byłaby w domu opieki, a jej ojciec nie żeniłby się ponownie. Dlatego przed pójściem na studia Saoirse planuje imprezować, oglądać horrory i zapomnieć o problemach. Wszystko to uda się pod jednym warunkiem – że się nie zakocha i nie wchodzić wejdzie w żaden związek. Przecież i tak nie warto.

Ale na jednej z imprez pojawia się Ruby – być może najładniejsza dziewczyna, jaką Saoirse kiedykolwiek widziała. Fanka komedii romantycznych, wierząca w dozgonną miłość i gotowa się w kimś zakochać. A konkretnie w Saoirse. To dla niej Saoirse postanawia lekko nagiąć swoje zasady. Ruby proponuje eksperyment: będą odgrywać sceny z komedii romantycznych – z tą różnicą, że umawiać się będą tylko do końca wakacji, a ich randki będą niezobowiązujące.

I byłby to plan idealny, gdyby dziewczyny nie zapomniały o tym, że komedie romantyczne kończą się... zakochaniem.

Ciara Smyth - irlandzka autorka książek dla młodzieży. Studiowała aktorstwo, pedagogikę i pracę socjalną. Jej powieść Eksperyment „komedia romantyczna”, została nagrodzona w konkursie KPMG Children's Books Ireland Awards w kategorii Junior Juries. Uwielbia układać puzzle i prowadzić ożywione dyskusje ze swoimi zwierzętami.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 352

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8135-294-9

Tłumaczenie: Maria Borzobohata-Sawicka

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.