Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Piotr Grabarczyk, Małgorzata Salamon

Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie. Historie z życia wzięte o (nie)udanych randkach, seksie i związkach

Jeśli sprawdzasz Tindera i Grindra częściej niż Instagrama…
Jeśli się zastanawiasz, czy to związek, czy tylko "friends with benefits…"
Jeśli marzy ci się uczucie jak "Crazy in Love" Beyoncé, a dostajesz "Bleeding Love" Leony Lewis…
…ta książka jest dla Ciebie!

"Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie" to zaproszenie do gorących dyskusji o związkach, seksie i miłości, które zazwyczaj toczysz z przyjaciółmi przy kieliszku wina… lub trzech butelkach. Uśmiejesz się do łez, słuchając historii o nieudanych randkach i uczeniu się o seksie z „Bravo”. Powspominasz z rozrzewnieniem mityczną „pierwszą miłość”, która miała być ostatnią (o ironio!).

A jeśli ona jeszcze jest przed tobą, posłuchasz wskazówek Grabariego i Irene, jak się nie pogubić w uczuciowym gąszczu. Czy wiesz, jak mądrze decydować o własnym ciele i emocjach oraz na czym polega konsensualna zgoda? Czy pamiętasz o antykoncepcji i umiesz wyjść z toksycznych relacji? Myślisz, że tylko ty masz za sobą nieudane spotkania i jak Charlotte York z Seksu w wielkim mieście masz już dość chodzenia na randki? "Spoiler alert": nie tylko ty!

Piotr Grabarczyk – dziennikarz show-biznesowy, współpracujący m.in. z tytułami Grupy WP i Interii, autor bloga grabari.pl. Twórca internetowego talk-show "#zorientowani" i autor e-booka "Rodzice osób LGBT+ wychodzą z szafy". Z wykształcenia niedoszły polonista, pasjonat popkultury, fan Madonny i riserczer kulis odejścia Geri Halliwell ze Spice Girls. Od 2020 mieszka w Barcelonie.

Małgorzata Irene Salamon – prawniczka, projektantka mody, założycielka marki modowej Małgorzata Salamon i od niedawna podcasterka. Twórczyni projektu Re-cover, warsztatów tworzenia odzieży dla osób w kryzysie bezdomności. Pasjonatka filmów, seriali, a w szczególności reportaży. Lewaczka, feministka i miłośniczka podróży. Aktualnie mieszka i pracuje w Barcelonie. Prowadzi instagramowe konto @kobietanaskraju.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144X205

Liczba stron: 416

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-8516-3

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.