Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Dani Atkins

Druga szansa

Tłumaczenie: Małgorzata Hesko-Kołodzińska

Autorka uznana za odkrycie przez „The Sun"

Wszystko w życiu Rachel układało się idealnie, nim wydarzył się tamten straszny wypadek. Jedna chwila przekreśliła obietnicę szczęśliwej przyszłości. Tego dnia jej świat rozpadł się na kawałki. Straciła najlepszego przyjaciela, ukochanego, poczucie sensu i …Stop! Zacznijmy jeszcze raz, jakby to co złe nigdy się nie wydarzyło…

Pewnego dnia Rachel budzi się i z zaskoczeniem odkrywa, że złe rzeczy z jej niedalekiej przeszłości nie miały miejsca. Wszystko, co utraciła w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń, jest wciąż w zasięgu ręki: szczęśliwy związek, wymarzona posada, grupka przyjaciół. Czyżby los ofiarował jej drugą szansę? Czy znalazła się w jakimś innym, przedziwnym, ale szczęśliwym wymiarze? Kto lub co stoi za tą niewytłumaczalną przemianą jej życia?

Poruszająca, magiczna opowieść. Nadzwyczajny debiut Dani Atkins, który zachwycił i wzruszył czytelniczki na całym świecie.

Zintegrowana

Format: 135x210

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-09-12

ISBN: 978-83-240-2563-3

Opracowanie graficzne: Mariusz Banachowicz

Tytuł oryginalny: Fractured

Tłumaczenie: Małgorzata Hesko-Kołodzińska

Recenzje

Dobry debiut
1 0
Jestem zaskoczona, że o tej książce było tak cicho. Przegapiłam premierę. Jakoś nie zauważyłam, by ktokolwiek z blogerów, których obserwuję, ją czytał. A ta książka to pewnego rodzaju wyciskacz łez. „Druga szansa" zawładnęła moim sercem. Zaskrzypiała w najdalszym przedsionku i wydostała się w cichym szlochu. Nie mogę uwierzyć, że jest o niej tak cicho.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.