Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Domowy survival. Przezorny, przygotowany, bezpieczny

Krzysztof Lis, Artur Kwiatkowski

Domowy survival. Przezorny, przygotowany, bezpieczny

Poradnik, który pozwoli ci przygotować się na trudne czasy i ułatwić sobie życie na co dzień

Na pewno słyszeliście o amerykańskich prepperach przygotowujących się na koniec świata. Ale kryzysowe, niesprzyjające, nietypowe sytuacje zdarzają się codziennie. To małe domowe nieprzyjemności są prawdziwym zagrożeniem i wyzwaniem. Przecież w każdej chwili może zdarzyć ci się awaria prądu, terminala płatniczego albo utkwisz samochodem w rowie. Ale jeśli będziesz wiedział, jak poradzić sobie z zalaniem mieszkania, bez trudu dasz sobie radę także podczas powodzi stulecia.
Metody nowoczesnych prepperów przystosowane do zwykłych codziennych potrzeb sprawią, że zawsze poradzisz sobie sam. W każdej sytuacji.
Bądź przezorny, a w twojej rodzinie nigdy nie zdarzy się koniec świata.

Krzysztof Lis, Artur Kwiatkowski – survivaliści, twórcy bloga i vloga Domowy Survival. Od lat wprowadzają w życie zasady opisane w tej książce.

Oprawa miękka

Format: 160x200

Liczba stron: 288

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-06-12

ISBN: 978-83-240-3849-7

Przeczytaj także

Jak przetrwać w trudnych czasach?
W piątek 23 czerwca zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Lisem, współautorem książki „Domowy survival", poradnika, który pozwoli przygotować się na trudne czasy i ułatwić sobie życie na co dzień.
>>> czytaj więcej
Warto przygotowywać się na najgorsze i oczekiwać najlepszego
Na pewno słyszeliście o amerykańskich prepperach przygotowujących się na koniec świata. Ale kryzysowe, niesprzyjające, nietypowe sytuacje zdarzają się codziennie. Jak sobie z nimi radzić? Przeczytajcie rozmowę z Krzysztofem Lisem i Arturem Kwiatkowskim, survivalowcami, twórcami bloga i vloga Domowy Survival.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.