Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Laura Dave

Dom z moich marzeń

Tłumaczenie: Olga Kozak

Lekka i zabawna historia z pięknymi fotografiami, dobrą kuchnią i tajemniczym tatuażem w tle

„Rzymskie wakacje” to piękny film o miłości uwielbiany przez miliony kobiet. Dla Annie Adams jest jednak zwiastunem katastrofy. Każdy seans pociąga za sobą lawinę nieoczekiwanych zdarzeń - od rozwodu rodziców i utraty pracy, po odejście narzeczonego.
Kiedy na drodze Annie pojawia się Griffin, przystojny i opiekuńczy szef kuchni, dziewczyna ma wrażenie, że niespodziewanie otrzymała od życia mężczyznę i dom, o których skrycie marzyła. Mimo że w końcu jest szczęśliwa, nie potrafi przestać igrać z losem.

Czy i to uczucie zniszczy klątwa „Rzymskich wakacji”? 

Wydanie kieszonkowe

Format: 124 x 195 mm

Liczba stron: 376

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2012-03-05

ISBN: 978-83-7515-207-4

Opracowanie graficzne: Katarzyna Bućko

Tytuł oryginalny: The First Husband

Tłumaczenie: Olga Kozak

Recenzje

Marta Mrowiec
75 33
To kolejna książka wydana w serii Otwarte dla kobiet, po którą sięgnęłam z chęcią i nadzieją na kolejną piękną opowieść, podobnie jak w przypadku Męża z ogłoszenia czy Drogi do Różan. I tym razem się nie zawiodłam. Autorka Laura Dave zabiera nas do świata Annie Adams, która boryka się z problemami pojawiającymi się w życiu każdej kobiety. Usilnie chce poukładać swoje życie, jednak ma wrażenie, że prześladuje ją pech pojawiający się za każdym razem, kiedy oglądnie „Rzymskie wakacje" - film o miłości, który skradł serce niejednej z nas.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.