Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Dewey. Wielki kot w małym mieście

Vicki Myron, Bret Witter

Dewey. Wielki kot w małym mieście

Tłumaczenie: Maria Makuch

Będziecie mruczeć z zachwytu - prawdziwa historia, która podbije wasze serca!
Opowieść o kocie Deweyu nie mogła zacząć się gorzej: w najzimniejszy dzień roku został wrzucony do metalowej skrzyni na książki Biblioteki Publicznej w Spencer w stanie Iowa. Nikt nie przypuszczał, że w chwili gdy zaopiekuje się nim szefowa biblioteki Vicki Myron, odmieni się los całego zagrożonego kryzysem miasteczka. Dzięki urokowi, mądrości i idącym z nią w parze psotom Deweya niepozorna biblioteka staje się centrum Spencer, a jego mieszkańcy zaczynają wierzyć w swój dobry los. Ta podnosząca na duchu historia to nie tylko dzieje niezwykłego kota, który podbił świat, ale też poruszająca historia podobnych nam ludzi i ich problemów. Zobacz Dewey'a w akcji!
 Przeczytaj recenzję
 Patroni medialni    oraz serwis www.ulubiency.wp.pl  

Oprawa miękka

Format: 124 x 195 mm

Liczba stron: 280

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2008-08-14

ISBN: 978-83-240-1012-7

Tytuł oryginalny: DEWEY: The Small-Town Library Cat Who Touched the World

Tłumaczenie: Maria Makuch

Recenzje

Kot, który zmienia ludzi
72 24
Uwielbiam koty. Ich mięciutką sierść, słodkie pyszczki, mruczenie, ocieranie się o nogi. Biblioteki też uwielbiam. Zapach książek, półki wypełnione po brzegi, ciszę, spokój. Jak mogłabym więc nie sięgnąć po książkę, która łączy w sobie te dwie rzeczy? I w dodatku robi to doskonale, a uzupełniona jest o zdjęcia cudownego, rudego kotka, w którym nie sposób się nie zakochać.
>>> czytaj więcej
Jak kot potrafi zmienić ludzi
75 36
Czas pokaże, czy powieść Viki Myron pod tytułem „ Dewey. Wielki kot w małym mieście" stanie się międzynarodowym bestsellerem roku 2008 i czy warta była 1 250 000 dolarów zaliczki. Nawet jeśli nie, to jest to książka, która porusza ludzkie serca i wyobraźnię, a przy tym dzieje kota są prawdziwe. Już to wystarczy, aby warto ją przeczytać.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.