Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Czekałam na ciebie. Prawdziwa historia matki i córki, które odnalazły się po 77 latach

Cathy LaGrow

Czekałam na ciebie. Prawdziwa historia matki i córki, które odnalazły się po 77 latach

Tłumaczenie: Maria Olejniczak-Skarsgard

Nieprawdopodobne spotkanie matki i córki

"Panie Boże, chciałabym jeszcze raz zobaczyć Betty Jane, zanim umrę. Nie będę zakłócać jej spokoju ani wkraczać w jej życie. Chcę tylko zobaczyć, jak ona wygląda."
Powtarzane przez całe życie słowa Minki kryły w sobie niewyobrażalną tęsknotę za maleńką córeczką, zabraną z jej ramion tuż po narodzinach.

Było lato 1928 roku. Szesnastoletnia Minka Disbrow, skromna dziewczyna z małego miasteczka, niecierpliwie czekała na piknik nad jeziorem. Przeglądając się w lustrze, ubrana w specjalnie uszytą na tę okazję sukienkę, nie mogła przewidzieć, że już wkrótce jej życie całkowicie się zmieni.

Skrzywdzona przez nieznanych mężczyzn, po kilku miesiącach odkryła, że jest w ciąży. Wiedziała, że sama nie może wychować swojego maleństwa. Decyzja o oddaniu córeczki w ręce obcych ludzi złamała jej serce – czy jeszcze kiedykolwiek ją zobaczy? Czy zdarzy się cud?

Nieprawdopodobne spotkanie matki i córki, które zobaczyły się po raz pierwszy po 77 latach rozłąki to finał przepięknej, prawdziwej historii, którą nie można się nie zachwycić.

Cathy LaGrow – amerykańska pisarka i blogerka. "Czekałam na ciebie" jest prawdziwą historią jej babci, Minki Disbrow, która przez prawie 80 lat ukrywała, że w wieku 17 lat oddała swoją pierwszą córkę do adopcji. Swoją książką poruszyła serca setek tysięcy czytelniczek.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 140x205

Liczba stron: 352

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-04-11

ISBN: 978-83-240-4118-3

Tłumaczenie: Maria Olejniczak-Skarsgard

Przeczytaj także

Najlepsze pomysły na Dzień Matki
Zbliża się Dzień Matki. Co podarować? Oczywiście najlepiej dobrą książkę. A takich nie brakuje w naszych propozycjach.
>>> czytaj więcej
Prawdziwa historia matki i córki, które odnalazły się po 77 latach
Było ciepłe lato 1928 roku, 16-letnia Minka Disbrow szykowała się na piknik zorganizowany przez szkółkę niedzielną. Starannie przygotowana sukienka leżała idealnie - to był jeden z niewielu dni, kiedy mogła odpocząć od ciężkiej pracy na rodzinnej farmie. Po południu spacerująca po łące dziewczyna przeżyła dramat - została zgwałcona - piękny dzień zamienił się w koszmar.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.