Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Paulina Jurga

Czarne żagle. Żądza. Tom 2

Druga część serii „Czarne żagle”

Nazywam się Cruz Noir García. Niewiasty mnie uwielbiają, bo potrafię odgadnąć i spełnić ich najskrytsze pragnienia. Jednak nigdy się nie zakochałem, a jedyne, na czym mi zależy, to butelka rumu i dobra zabawa.
Nie spodziewałem się, że pełna namiętności noc z ognistą Irlandką Nyą wywoła falę nieszczęść, za które czuję się odpowiedzialny i których do dziś dnia nie umiem sobie wybaczyć. Straciłem brata, a jego ukochana przysięgła mnie zabić. Pragnę odkupić winy i zrobiłbym to, gdyby nie podstępna Nya. Nie rozumiem, dlaczego za wszelką cenę próbuje mnie pojmać. Ani tego, że przy niej moje serce zaczyna szybciej bić...JURGA PAULINA
Pisarka, nauczycielka, mama dwójki urwisów. Kocha muzykę, jest uzależniona od wymyślania historii i od czekolady. W wolnym czasie gra na pianinie albo gitarze lub pisze teksty piosenek. Ma kilka tatuaży, a niektóre z nich nawiązują do pisanych przez nią książek. Czarne żagle to kolejny powieściowy cykl w jej dorobku. Wcześniej ukazały się serie Matrioszka i Ławrusznik.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 360

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8135-319-9

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.