Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Córeczki tatusia

Danielle Steel

Córeczki tatusia

Tłumaczenie: Anna Krochmal

Trzy siostry odkrywają tajemnice swego zmarłego ojca. Sekrety wstrząsają ich światem. Kobiety muszą wzmocnić siostrzane więzi. Czy znajdą na to siłę? I co się stanie, gdy odkryją, kim naprawdę są?

Po śmierci żony JT zabiera swoje ukochane córeczki do Kalifornii. Choć nie ma pieniędzy, dzięki ciężkiej pracy i wierze w lepszą przyszłość buduje największe ranczo w stanie.
Czas mija, a na sielskiej farmie trzy dziewczynki dorastają i stają się kobietami. Każda z nich wybiera inne życie: Caroline zakłada rodzinę i spełnia się jako pisarka. Ulubienica ojca, Gemma, wyjeżdża do Hollywood i robi oszałamiającą karierę telewizyjnej gwiazdy. Najstarsza Kate poświęca się pracy na farmie, choć nigdy nie doczeka się słowa podziękowania.
Śmierć JT pozostawia wyrwę w sercach jego córek. I przynosi niespodziewaną prawdę o tajemnicach, które przez lata skrywał mężczyzna. Sekrety, które wychodzą na jaw, wstrząsają światem kobiet. W obliczu prawdy będą musiały wzmocnić siostrzane więzi.
Czy znajdą na to siłę? I co się stanie, gdy odkryją, kim naprawdę są?
Niezapomniane bohaterki, więzi wystawione na próbę i oszałamiająca sceneria Dzikiego Zachodu.

W najnowszej powieści Danielle Steel przypomina, że tylko więź z tymi, których kochamy, pozwala nam przetrwać najstraszniejsze życiowe burze.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 352

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7124-1

Tłumaczenie: Anna Krochmal

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.