Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Katarzyna Michalak

Błękitne sny

Droga do marzeń jest długa i trudna, lecz warto, po stokroć warto nią podążać.

TRZY PRZYJACIÓŁKI, TRZEJ BRACIA, TRZY HISTORIE, JEDNO ZAKOŃCZENIE.
CZY BĘDZIE ONO SZCZĘŚLIWE? LOS ZADECYDUJE.

Leśna Polana to więcej niż dom, to bezpieczna przystań. Tutaj wszystko się zaczęło i tu wszystko się skończy. Jednak droga do ostoi spokoju nie jest prosta. Los nadal doświadcza tych, których kochamy.

Majka i Marcin trafiają do szpitala w stanie krytycznym. Z nim jest lepiej, on przeżyje, ale ona…

Julia i Patryk zostają obdarowani najcenniejszym skarbem. Jednak ona nie jest gotowa na takie szczęście, on zaś sam przyjąć go nie może…

Gabriela i Wiktor mają szansę na stworzenie kochającej się rodziny. Lecz ona potrzebuje czasu, a on czekał wystarczająco długo…

„BŁĘKITNE SNY” TO OSTATNI TOM BESTSELLEROWEJ LEŚNEJ TRYLOGII, OPOWIEŚCI O UCZUCIACH SILNIEJSZYCH NIŻ MIŁOŚĆ I PRZYJAŹNIACH TRWALSZYCH NIŻ WIĘZY KRWI.

KATARZYNA MICHALAK – autorka ponad pięćdziesięciu bestsellerów, których nakład przekroczył trzy miliony egzemplarzy. Jej pełne emocji powieści skradły serca Czytelniczek w Polsce i za granicą. W roku 2015 zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy według badań Biblioteki Narodowej, wyprzedzając m.in. Norę Roberts, Paula Coelha i Stephena Kinga.

CZYTELNICZKI O LEŚNEJ TRYLOGII:

Nie pozostaje mi nic innego, jak napisać: MUSICIE PRZECZYTAĆ TĘ KSIĄŻKĘ. Jest to tytuł, który na długo pozostanie nie tylko w Waszej pamięci, ale przede wszystkim w Waszych sercach. Daję słowo, że wzruszenia i emocje, które wręcz emanują z tej powieści, przyprawią Was o tachykardię, odbiorą Wam oddech i wycisną z Was morze łez. Chciałoby się napisać: „Przed lekturą skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą lub zaparz sobie duży kubek melisy, bo emocje mogą okazać się zbyt silne”.
Agnieszka

Zawiłe wątki, skomplikowane relacje, a pomiędzy tym miłość i nienawiść. Trzech braci, którzy podnieśli się i próbują żyć normalnie, mimo że ojczym zgotował im piekło, i trzy przyjaciółki, które – wplątane w losy braci – zaczynają dzielić z nimi życie. Serdecznie polecam tę książkę każdemu, kto lubi połączenie kryminału, romansu i świetnie napisanej prozy.
Agata Wiederek-Król

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 320

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2017-08-26

ISBN: 978-83-240-9395-3

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.