Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

SPOTYKAJĄ SIĘ W ZNISZCZONYM MIEŚCIE I KAŻDE Z NICH JEST RÓWNIE ZRUJNOWANE JAK ONO

Anna, młoda Niemka, dokumentuje okrucieństwo wojny w doszczętnie zburzonym Dreźnie. Jest przekonana, że tylko za pomocą fotografii może pokazać światu, jak kończy się nienawiść do drugiego człowieka. Sama podczas wojny straciła wszystko, swój dom, swoich najbliższych.

Zadanie sfotografowania wojennej rzeczywistości dostaje także Stanley, amerykański reporter.

Dwoje ludzi, z czułością patrzących na losy innych, spotyka się w środku piekła, próbując odzyskać to, co zostało zabrane przez wojnę – wiarę w miłość. Ich niezwykła odyseja będzie wiodła z Drezna przez Nowy Jork aż po atol Bikini, który światu już zawsze będzie kojarzył się ze słynnymi testami broni nuklearnej.

CZY W TAKIEJ RZECZYWISTOŚCI MOŻE PRZETRWAĆ NADZIEJA?

„Bikini” to niezwykła, napisana z rozmachem powieść, którą wielu czytelników zalicza do najlepszych w dorobku autora. W ciągu zaledwie dwóch lat od pierwszego wydania została przetłumaczona na 9 języków. Wielowarstwowa, pełna historycznych odniesień, pokazuje człowieka w jego najlepszej i najgorszej odsłonie.

„Jeśli pasjonuje cię historia, wierzysz w miłość i nie nuży cię seks – sięgnij po tę książkę. Najlepsza powieść Wiśniewskiego”.
Witold Bereś

Oprawa twarda

Format: 144x205

Liczba stron: 544

Wydanie: trzecie

ISBN: 978-83-240-9297-0

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.