Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Danielle Steel

Bezpieczna przystań

Tłumaczenie: Alicja Skarbińska

Tylko wiara i zaufanie mogą scalić rodzinę po największej tragedii.

Przeżywająca żałobę Ophélie zamyka się w sobie i odsuwa od swojej 11-letniej córki. Osamotniona Pip zaczyna pobierać lekcje rysunku od spotkanego na plaży malarza, który wypełnia pustkę powstałą w jej sercu po stracie ojca. Dziewczynka przypomina mężczyźnie jego własną córkę, więc otacza ją ciepłem i opieką. Początkowo Ophélie jest bardzo nieufna i ostrożna wobec Matta, jednak stopniowo zaczyna zauważać, jak wiele radości wnosi on w życie jej i jej dziecka.
Gdy bohaterka uświadamia sobie, że bezpieczna przystań to nic innego jak ramiona ukochanego człowieka, nad życie jej i Matta nadciąga sztorm… Mężczyzna musi zmierzyć się z niedokończonymi sprawami z przeszłości, a Ophélie zostaje zdradzona przez najbliższą jej osobę. Czy uzdrawiająca siła miłości da wszystkim nową nadzieję?
W tej poruszającej powieści Danielle Steel bada kruche więzi między ludźmi. Bezpieczna przystań prowadzi nas przez złożony proces radzenia sobie ze stratą — ku błogosławieństwom, które wynikają nawet z największych życiowych tragedii.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-8424-1

Tłumaczenie: Alicja Skarbińska

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.