Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Bajecznie bogaci Azjaci

Kevin Kwan

Bajecznie bogaci Azjaci

Tłumaczenie: Anna Gralak

Gdy Rachel Chu przyjęła zaproszenie Nicka, by spędzić wakacje w jego rodzinnym Singapurze, cieszyła się, że wreszcie pozna jego bliskich. To przecież normalna kolej rzeczy: kochają się, mieszkają razem w Nowym Jorku, jest im ze sobą dobrze. Kto wie, może za jakiś czas zostanie jego żoną?
Nick zapomniał jej jednak powiedzieć o pewnym drobiazgu… a może raczej o kilku. Otóż: jego rodzina mieszka w bajecznym pałacu z ogrodem wielkości całej dzielnicy, lata prywatnym odrzutowcem, w którym mieści się ajurwedyjskie studio jogi i spa, przyjaźni się z królami, a Nick – tak się składa – uchodzi na najlepszą partię w Singapurze, na którą ostrzą sobie wypielęgnowane pazurki wszystkie tamtejsze bogate damy. Oj, będzie się działo!
Myślicie, że bogatych ludzi widzieliście w Dynastii? To nic nie widzieliście! Opisane przez Kevina Kwana bogate rody z Chin, Singapuru czy Tajwanu to istna Dynastia na sterydach: wszystko jest tu lepsze, większe i droższe. I jak w takiej scenerii ma sobie poradzić biedny, choć bardzo inteligentny Kopciuszek?

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 496

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2015-06-29

ISBN: 978-83-240-4824-3

Tłumaczenie: Anna Gralak

Przeczytaj także

Co za zasłoną luksusu kryją milionerzy?
Witaj w Singapurze, najdroższym mieście na świecie! Zobacz bogactwo niewyobrażalne dla Europejczyków i Amerykanów!
>>> czytaj więcej
Zabierz książkę na urlop! - część druga
Dziś druga część naszych książkowych propozycji idealnych na urlop. Przygotujcie miejsce w walizkach!
>>> czytaj więcej

Recenzje

Zazdrość, fałsz i obłuda
0 0
Autor w swej powieści przedstawia życie Azjatów, niemiłosiernie bogatych, obracających sumami pieniędzy, o jakich można sobie tylko pomarzyć. "Bajecznie bogaci Azjaci" to historia trzech wywodzących się z Singapuru i Chin rodów: Youngów, T'sienów i Shangów.
>>> czytaj więcej
Bogaci Azjaci, „Dynastia" i „Wspaniałe stulecie" w jednym
1 1
Podchodziłam do tej książki jak do jeża... Bardzo chciałam mieć już na samym początku odpowiedź, czy warto czytać, czy też nie. I teraz kiedy już skończyłam, nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ta książka jest trudna do sklasyfikowania.
>>> czytaj więcej
Nie wszystko złoto, co się świeci, a może jednak?
2 1
Anna Wintour określiła książkę "Bajecznie bogaci Azjaci" mianem kąśliwie zabawnej, natomiast Jackie Collins nazwała debiut Kevina Kwana oryginalnym i porywająco śmiesznym. Czy zgadzam się z tymi określeniami - w dużej mierze tak.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.