Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Bądź uzdrowiony mocą Jezusa

Bob Schuchts

Bądź uzdrowiony mocą Jezusa

Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska

Bóg Cię kocha – być może ten komunikat słyszysz po raz setny. Książka, która trzymasz w ręku, udowadnia, że to nie jest puste hasło.

Masz dom i rodzinę? A może jesteś realizującym się zawodowo singlem? Osiągasz w życiu sukcesy i czujesz się spełniony. Ale czy na pewno jesteś szczęśliwy? Czy nie masz jednak wrażenia, że czegoś ci brakuje? Że jakaś część ciebie potrzebuje uzdrowienia?

Bob Schuchts, mimo że miał wszystko, nie czuł się szczęśliwy. Bądź uzdrowiony mocą Jezusa to sprawdzony, oparty na faktach poradnik uzdrowienia duszy i odnalezienia wewnętrznego spokoju. Daje proste rady, pokazuje, jak w świecie, w którym liczą się przede wszystkim wartości materialne, odkryć pełną mocy miłość Jezusa i dać duszy odetchnąć.

Bob Schuchts jest terapeutą małżeńskim i rodzinnym, który od ponad trzydziestu pięciu lat w swojej pracy kieruje się wiarą katolicką, wykorzystuje charyzmat uzdrowienia. Prowadzi sympozja i szkolenia poświęcone uzdrowieniu duszy. Ze swoją żoną Margie tworzą szczęśliwe małżeństwo, mają dwie córki i siedmioro wnucząt.

Oprawa miękka

Format: 140x205

Liczba stron: 304

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-03-02

ISBN: 978-83-240-3280-8

Opracowanie graficzne: Zuzanna Czwartos

Tytuł oryginalny: Be Healed: A Guide to Encountering the Powerful Love of Jesus in Your Life

Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska

Recenzje

Pogłębiona wiara w Jezusa
9 10
Trwa Wielki Post, już niedługo na nowo przyjmiemy zmartwychwstałego Jezusa do naszych serc. Warto swoją wiarę podeprzeć nie tylko modlitwą ale też literaturą, która jest niezawodna w cierpliwym tłumaczeniu wiary. Bob Schuchts nie tylko pogłębia wiarę w Jezusa, ale przede wszystkim w nas samych, że mamy szansę być szczęśliwi.
>>> czytaj więcej
Lek na odbudowę naszego duchowego życia
9 9
Czy jesteś spragniony czegoś więcej? Czy marzysz, by żyć pełniej, lecz ogranicza cię wstyd lęk i rozczarowanie? Czy próbowałeś zapełnić puste miejsca w swoim sercu grzesznymi związkami lub działaniami, które nigdy nie przyniosły ci satysfakcji?
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.