Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Magdalena Kuszewska, Piotr Czaykowski

BACKSTAGE. Kulisy męskiego topmodelingu

Pierwsza książka o sekretach męskiego top modelingu.

Piotr wyjeżdża z Polski jako młody chłopak. Chce poznać świat. Modelem będzie przy okazji. Odwiedzi Ateny, Dubaj, Pekin, Hong Kong i Mediolan. W Chinach przymierzy podczas sesji 2500 pidżam w godzinę. We Włoszech pozna osobiście Giorgio Armaniego i będzie pracował dla najważniejszych domów mody. Po 10 latach wróci do Warszawy jako mężczyzna i najbardziej rozpoznawalny polski top model.
Jakie ciemne strony skrywa świat mody?
Jakie mechanizmy rządzą show-biznesem?
Jaką cenę trzeba zapłacić za sławę i wielkie pieniądze?
Jak przełamać swoje słabości i zrealizować marzenia?
Jak poradzić sobie z nagością, trudnymi warunkami i nietypowymi pomysłami klientów?
Czym jest #MeToo w męskim świecie?

O świecie mody kobiecej powiedziano już wszystko.
O realiach męskiego świata mody nie wiedzieliśmy prawie nic.

Piotr Czaykowski jest zawodowym modelem, współpracującym ze światowymi domami mody. Uczestniczył w najważniejszych pokazach i kampaniach takich marek jak Dolce & Gabbana, Armani, Louis Vuitton, Tom Ford, Roberto Cavalli, ETRO, Brunello Cucinelli, Tod’s czy Roccobarocco. Jego sylwetkę można było również oglądać w licznych wydaniach luksusowych magazynów, m.in. „Vogue”, „Elle MAN”, „Esquire”, „Harper’s Bazaar”, „L’Officiel Hommes”. O rozwój kariery Piotra dbały prestiżowe zagraniczne agencje.
Prywatnie Piotr jest fascynatem dobrego designu. Płynnie porusza się w obszarze sztuki, szukając inspiracji w Polsce i za granicą. Po powrocie do kraju na stałe zdecydował się otworzyć swoją agencję i zająć się talent managementem, pomagając młodym ludziom odnieść sukces w świecie show-biznesu.

Magdalena Kuszewska – dziennikarka, redaktorka. Publikowała m.in. w „Pani”, „Twoim Stylu”, Newsweek.pl, „Gazecie Wyborczej” i Onet.pl. Autorka książek, m.in. "Dobre nawyki. Zakochaj się w życiu na nowo" i przewodnika "Europa na zakupy". Autorka ebooków.

Oprawa twarda

Format: 158x225

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7884-4

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.