Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Gdzie uciekniesz, aby zacząć od nowa?

Pewne decyzje wymagają czasu. Wiktoria bez słowa wyjaśnienia zostawiła męża, spakowała walizkę i pojechała w miejsce, które miało jej pomóc poskładać wszystko na nowo.
Idealne byłyby pewnie Indie lub Toskania. Ona wybrała Chorwację.
Czy podróż do Dubrownika, który zapamiętała dzięki szczęśliwym wakacjom sprzed lat, może być czymś więcej, niż tylko pogonią za wspomnieniami?
Pod gorącym chorwackim słońcem przecinają się losy trzech niezwykłych kobiet – Wiktorii, Jasnej i Sandry. Wszystkie szukają swojej drogi, azylu, który pozwoli poczuć im się bezpiecznie. Lekcja, jaką wspólnie przerabiają nie jest prosta – nie da się wziąć czyjegoś przepisu na życie.

Zwycięstwa i porażki, marzenia i złudzenia oraz przeszłość i teraźniejszość splatają się w subtelną opowieść o uczuciach i ważnych decyzjach. Izabela Sowa pokazuje w niej, że zawsze warto stanąć do walki o szczęście, nawet jeśli nasz świat legł w gruzach.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 240

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-08-12

ISBN: 978-83-240-2417-9

Opracowanie graficzne: Magda Kuc

Przeczytaj także

Opowieść o kobiecie (nie zawsze) sukcesu
Pod koniec września w Znak Literanova ukaże się inteligentna i ironiczna powieść Izabeli Sowy „Tymczasem". Publikujemy dziś fragment książki. Przeczytajcie.
>>> czytaj więcej
Sowa cięta jak brzytwa
Jest drobna i ruchliwa. Powinna pewnie się nazywać Szczygiełek. Ewentualnie Wróbelek. Jest tymczasem Sową, a dokładnie - Izabelą Sową. I właśnie wydała nową książkę: „Tymczasem".
>>> czytaj więcej

Partnerzy


Recenzje

Poszukując siebie
65 35
Jedno przypadkiem znalezione zdjęcie wyrywa Wiktorię z jej dotychczasowego życia. Bez słowa zostawia męża i wyjeżdża tam, gdzie kiedyś spędzała z rodzicami wakacje, do Chorwacji. Można powiedzieć, że kobieta ucieka, nie tylko przed mężem, ale przed wspomnieniami z przeszłości. W Dubrowniku obsłuży ją kelnerka, Jasna; pozna też Sandrę, opiekunkę azylu dla niechcianych psów. Każda z nich próbuje znaleźć swoją drogę i prawdę o sobie.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.