Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Mateusz Baczyński, Janusz Schwertner

Antyterroryści. Polskie elitarne siły specjalne w akcji

Elitarne siły specjalne przeciw mafii

Poznajecie ludzi, którzy biorą udział w operacjach najwyższego ryzyka.
Polska to wschodnia granica Unii Europejskiej, skrzyżowanie szlaków przerzutowych broni, narkotyków, handlu ludźmi i pojazdami. Mafie z wielu krajów czerpią tu ogromne zyski, a najwięksi twardziele polskiej policji próbują powstrzymać bezwzględnych gangsterów.

Strzelaniny, wojny gangów, podkładanie bomb i pościgi to codzienność polskich antyterrorystów. Teraz po raz pierwszy ujawniają tajniki swojej pracy.
Opowiadają o najbardziej niebezpiecznych i dramatycznych akacjach w swoim życiu oraz kolegach, których stracili w trakcie służby.

To historia bez cenzury opowiedziana z perspektywy ludzi, którzy każdego dnia ryzykują życie i toczą wojnę z największymi grupami przestępczymi w kraju.

Oprawa miękka

Format: 140x205

Liczba stron: 432

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2019-09-02

ISBN: 978-83-240-5805-1

Przeczytaj także

Janusz Schwertner zdobył „europejskiego Pulitzera"!
Dziennikarz Onetu oraz nasz autor Janusz Schwertner zwyciężył w kategorii Reportaż w tegorocznej edycji European Press Prize. To najbardziej prestiżowa nagroda dziennikarska na naszym kontynencie. Nazywana jest „europejskim Pulitzerem".
>>> czytaj więcej
Nagrody Grand Press dla naszych autorów!
Mamy kolejne powody do dumy i radości. Podczas gali wręczenia nagród miesięcznika „Press" uhonorowani zostali nasi autorzy!
>>> czytaj więcej

Partnerzy


Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.