Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Naval

NAVAL – służył w GROM-ie przez czternaście lat. Połowę tego czasu spędził na licznych misjach zagranicznych. Za swoją służbę był wielokrotnie odznaczany, w tym najwyższymi odznaczeniami wojskowymi, jakie można otrzymać w Polsce za czyny bojowe w trakcie pokoju – Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego przyznawanym wybitnie zasłużonym w bojach i Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego przyznawanym za czyn wybitnego męstwa połączony z narażeniem życia. Otrzymał również Złotą Odznakę GROM-u.
Zanim przeszedł selekcję do najbardziej elitarnego oddziału wojsk specjalnych w Polsce, był ślusarzem-spawaczem, a niedawno obronił pracę magisterską na temat służb specjalnych. W 2012 roku usłyszeli on nim wszyscy, gdy do sklepów trafiła gra komputerowa Medal of Honor. Warfighter – Naval był dla jej twórców jednym z dwóch pierwowzorów postaci GROM-owca, w którą może wcielić się gracz.
Po zakończeniu czynnej służby wojskowej Naval wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem instytucje charytatywne i pozarządowe (m.in. PAH) oraz służby mundurowe. Działa społecznie (zaangażował się m.in. w organizację Parku im. Cichociemnych na warszawskim Ursynowie) i prowadzi własną firmę – Naval Polska.
"Przetrwać Belize" to jego pierwsza książka.
Zapraszamy na www.facebook.com/NavalPolska
07.10.2013

Naval

Przetrwać Belize

Oprawa miękkaRok wydania: 2013
więcej