wydawnictwo znak - Dobrze nam się wydaje

Nasze wydawnictwa

Wydawnictwo Znak Wydawnictwo Znak Literanova Wydawnictwo Znak Emotikon Wydawnictwo Znak Horyzont Miesięcznik Znak Wydawnictwo Otawrte Stacja 7

Informacje
o Wydawnictwie Otwartym

Wydawnictwo Otwarte

Wydawnictwo Otwarte zostało założone przez SIW Znak w 2006 roku i od początku specjalizuje się w literaturze popularnej. Nasz zespół to ludzie pełni energii, otwarci na pomysły, kochający książki.

Dwukrotnie – w latach 2009 i 2010 – otrzymaliśmy nagrodę Bestseller Empiku w kategorii „poradnik” za książkę „Nie potrafię schudnąć" Pierre'a Dukana. W 2013 otrzymaliśmy nominację do Bestellera Empiku w kategorii „literatura obca” za „Poradnik pozytywnego myślenia” Matthew Quicka.

Dorosłym czytelnikom oferujemy książki w kilku kluczowych segmentach: literatury obyczajowej (Matthew Quick, Emily Giffin, Nina George, Fannie Flagg, Bogna Ziembicka), reportażu i literatury podróżniczej (Tomek Michniewicz, Przemek Kossakowski), książek kulinarnych (Agnieszka Maciąg, Paulina Wnuk), poradników (Beata Sadowska).

Dla młodzieży wydajemy książki pod marką Moondrive. Wśród naszych autorów są m.in. C.J. Daugherty, Colleen Hoover, Rainbow Rowell, Victoria Aveyard, Alexandra Bracken, Lauren Oliver, Sarah Shepard, Becca Fitzpatrick.

Wciąż poszukujemy nowych tematów, śledzimy głośne wydarzenia kulturalne i medialne, inspirują nas zmiany. Korzystamy z niestandardowych narzędzi marketingowych i testujemy nowe sposoby promocji książek tak, aby jak najlepiej komunikować się z naszymi czytelnikami i rozumieć ich potrzeby.

Kontakt

Wydawnictwo Otwarte

ul. Smolki 5 lok. 302, 30-513 Kraków

tel./fax (48 12) 427 12 00

http://otwarte.eu


Robert Chojnacki – Prezes
e-mail: chojnacki@otwarte.eu

Maciej Migda – Dyrektor zarządzający
e-mail: migda@otwarte.eu

Redakcja zagraniczna

Agnieszka Urbanowska
e-mail: urbanowska@otwarte.eu

Olga Orzeł Wargskog
e-mail: orzel@otwarte.eu

Redakcja literatury faktu

Karolina Kaim
e-mail: kaim@otwarte.eu

Robert Chojnacki
e-mail: chojnacki@otwarte.eu

Marketing

Anna Drużbacka
e-mail: druzbacka@otwarte.eu

Monika Frankiewicz
e-mail: frankiewicz@otwarte.eu

Magdalena Marek
e-mail: marek@otwarte.eu

Tomasz Balawejder
e-mail: balawejder@otwarte.eu

Inne wydarzenia
...