wydawnictwo znak - Dobrze nam się wydaje

Nasze wydawnictwa

Wydawnictwo Znak Wydawnictwo Znak Literanova Wydawnictwo Znak Emotikon Wydawnictwo Znak Horyzont Miesięcznik Znak Wydawnictwo Otawrte

Informacje o Znak Horyzont

Znak Horyzont

Wydajemy książki dla czytelników ciekawych ludzi i świata. Dzięki nim przyjemnie spędzą czas i odnajdą najważniejsze dla siebie wartości: wiedzę, emocje, odwagę. Większość naszej oferty to książki historyczne, ale nieustannie poszukujemy tytułów i autorów, dzięki którym można spojrzeć poza horyzont.

Gwarancją jakości są nasi autorzy: Antony Beevor, Norman Davies, Antoni Dudek, Andrzej Friszke, Nikołaj Iwanow, Kamil Janicki, Ian Kershaw, Kacper Śledziński, Łukasz Modelski, Roger Moorhouse, Marcin Zaremba.

Nasze książki ukazują się pod markami:

Znak Horyzont Historia - przyjemność z lektury i treść, która zadowoli nawet najbardziej wymagających czytelników. Najważniejsze tematy i największe nazwiska, szerokie ujęcia i głębokie rozważania.

Znak Horyzont – lektury, które wywołują emocje, odważni autorzy, odważne ujęcia, zaskakujące tematy. Emocjonujące, podane na gorąco, prawdziwe historie.

ciekawostkihistoryczne.pl - książki nie tylko dla czytelników tego portalu, ale dla wszystkich łaknących nowych doznań i niezwykłych doświadczeń, odkrywców, wielbicieli zagadek i tajemnic.

Zespół

Maciej Gablankowski – dyrektor wydawniczy
e-mail: gablankowski@znak.com.pl

Krzysztof Chaba – kierownik redakcji (nabywanie tytułów)
e-mail: chaba@znak.com.pl

Natalia Gawron-Hońca – redaktor (nabywanie tytułów)
e-mail: gawron@znak.com.pl

Justuna Kukian – menadżer projektu
e-mail: kukian@znak.com.pl

Biuro Prasowe:

Magdalena Madej-Reputakowska – kierownik biura prasowego
e-mail: reputakowska@znak.com.pl

Katarzyna Banasiak
e-mail: katarzyna.banasiak@znak.com.pl

Lucyna Byrdy
e-mail: byrdy@znak.com.pl

Robert Medina
e-mail: medina@znak.com.pl

Maciej Pietrzyk
e-mail: pietrzyk@znak.com.pl

Inne wydarzenia
...