Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Oferty pracy

⁂ BAZA DANYCH

Jeśli aktualnie żadna z ofert nie wzbudziła Państwa zainteresowania, a chcieliby Państwo brać udział w przyszłych rekrutacjach, zachęcamy do umieszczenia CV w naszej bazie danych: http://bit.ly/38SaNVR

⁂ CONTENT DESIGNER

CONTENT DESIGNER

Potrafisz odróżnić Moneta od Maneta? Zastanawiasz się, czy banan Andy'ego Warhola mógł być bananem chiquita? Wiesz, jakiej formy chciał Witkacy i w jakiej formie jest Iga Świętek? Gdzie leżą Dolina Issy i Dolina Krzemowa? Kto był na ostatniej okładce „Vogue'a”?

To znaczy, że jesteś nam potrzebnx!

Szukamy osoby kreatywnej, wyczulonej na sztukę i wyrobionej estetycznie, znającej się na modzie i orientującej w kulturze, zarówno wysokiej, jak i popularnej; takiej, która ogarnia trendy i potrafi je wykorzystać w działaniach marketingowych; takiej, która nagra rolkę i tiktoka, zrobi zdjęcie i przygotuje grafikę w Canvie/InDesignie/Photoshopie, a potem je #ohasztaguje - ale tak, żeby się MOCAK nie powstydził. Słowem: szukamy człowieka od art brandingu.

⁂ REDAKTOR NABYWAJĄCY

Chcesz decydować o tym, co znajdzie się na szczytach list bestsellerów?
Chcesz kreować nowe trendy i mieć wpływ na to, co czytają Polacy?
Chcesz jako pierwszy czytać najważniejsze książki, jakie ukazują się na świecie?
Pracuj z nami!
Znak
to grupa wydawnicza umiejętnie łącząca działalność w obszarze kultury z biznesowym podejściem. Tworzą ją m.in.: wydawnictwa zajmujące pozycję branżowego lidera, księgarnie e-commerce i stacjonarne, najważniejszy portal społecznościowy poświęcony książkom.
Chętnie zatrudnimy:

Redaktora nabywającego

Miejsce pracy: Kraków

Do obowiązków należeć będzie m.in. nabywanie książek, ich redagowanie, organizacja prac związanych z realizacją procesu wydawniczego, koordynacja prac nad wieloma projektami jednocześnie, współpraca z autorami, agentami literackimi, tłumaczami, adiustatorami, korektorami i grafikami, śledzenie, przewidywanie i kreowanie trendów wydawniczych.

WYMAGANIA:
• kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie;
• umiejętność pisania i redagowania tekstów;
• znajomość rynku książki, najnowszych trendów i zjawisk czytelniczych;
• praktyczna znajomość mediów społecznościowych (FB, Instagram, Twitter);
• zdolności negocjacyjne i ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne;
• bardzo dobra organizacja pracy;
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem);
• doświadczenie zawodowe, niekoniecznie w branży wydawniczej.

OFERUJEMY:
• możliwość współtworzenia oferty wydawniczej jednego z najbardziej szanowanych wydawnictw w Polsce - istniejemy już 60 lat i ciągle mamy dużo do zrobienia;
• zatrudnienie w dynamicznym zespole na samodzielnym stanowisku;
• możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania nowych doświadczeń - szkolenia i warsztaty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb;
• dobrą atmosferę i jeszcze lepszą kawę;
• bogaty pakiet socjalny.

Kandydatów zainteresowanych pracą w SIW ZNAK prosimy o aplikowanie poprzez link:

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

⁂ REDAKTOR NABYWAJĄCY (literatura dziecięca i młodzieżowa)

Masz duszę i energię dziecka, wiesz, kto to jest Szczerbatek, śmiałaś się/śmiałeś się przy „Mikołajku” i podczytujesz czasami „Kubusia Puchatka”?
Ważne jest dla ciebie, aby dzieci spędzały czas na rozwijających rozrywkach, chciałabyś/chciałbyś tworzyć niezwykłe i wartościowe książki, które wygrają ze smartfonami?
Lubisz wyzwania, nieszablonowe projekty i masz głowę pełną pomysłów?
Dołącz do nas!

Redaktor/ka nabywający/a (literatura dziecięca i młodzieżowa)

WYMAGANIA:
• doświadczenie zawodowe najchętniej z takich branż, jak: wydawnictwa tradycyjne i wirtualne, zabawki edukacyjne, gry planszowe, portale parentingowe itp.;
• wiedza na temat etapów rozwoju dziecka i potrzeb z nimi związanych;
• znajomość najnowszych trendów i zjawisk dotyczących dzieci i młodzieży;
• doświadczenie w pracy projektowej i budżetowaniu;
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem).

Do obowiązków należeć będzie m.in.
• współtworzenie planu wydawniczego literatury dziecięcej poprzez tworzenie oferty atrakcyjnej pod względem jakościowym i biznesowym;
• prace koncepcyjne i kreatywne przy wydawaniu książek dla dzieci;
• przewidywanie i kreowanie trendów wydawniczych i inspirowanie się nimi w nabywaniu praw do nowych książek, śledzenie rynku wydawniczego w Polsce i za granicą, nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi autorami;
• rozwijanie ważnych istniejących projektów wydawniczych;
• analiza efektywności wykonywanych zadań i realizacja założonych budżetów.

OFERUJEMY:
• zatrudnienie w dynamicznym zespole na samodzielnym stanowisku - zapewniamy przestrzeń do realizacji autorskich projektów;
• możliwość współtworzenia oferty wydawniczej jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw w Polsce - istniejemy już 60 lat i ciągle mamy dużo do zrobienia;
• dobrą atmosferę;

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez link:

⁂ specjalista ds. e-marketingu

Specjalista (-ka) ds. marketingu

Kogo szukamy?
Osoby, która z zaangażowaniem będzie zmieniać zastaną rzeczywistość. Myśli innowacyjnie, łatwo nawiązuje relacje, znajduje nieszablonowe rozwiązania, nie zraża się. Jest nastawiona na realizację wymiernych celów. Znajduje nowe kanały dotarcia do klientów. Sprawi, że wysokiej jakości treści trafią do szerokiej grupy czytelniczek i czytelników. Lubi różnorodne obszary kultury.