wydawnictwo znak - Dobrze nam się wydaje

Łukasz Maciejewski

Aktorki. Portrety

Niezapomniane spotkania z wielkimi gwiazdami sceny i ekranu

W rozmowach z Łukaszem Maciejewskim najwybitniejsze polskie aktorki zdradzają kulisy swojej kariery, dzielą się wspomnieniami, szczerze opowiadają o wzlotach i upadkach.

Aktorki. Portrety to nie tylko szansa na przypomnienie najważniejszych rozdziałów historii polskiego teatru i kina, ale też możliwość odkrycia prawdziwego oblicza niezwykłych kobiet, które często okazują się o wiele bardziej intrygujące niż odgrywane przez nie bohaterki.

Oprawa twarda

Format: 135x215mm

Liczba stron: 544

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-11-02

ISBN: 97883240-3545-8

Rok wydania: 2015

Przeczytaj także

Danuta Stenka i Łukasz Maciejewski w Inowrocławiu
W poniedziałek 10 kwietnia zapraszamy do Inowrocławia na spotkanie z Danutą Stenką i Łukaszem Maciejewskim.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z autorem książki "Aktorki. Portrety" w Jeleniej Górze
W środę 17 lutego zapraszamy do Jeleniej Góry na spotkanie z Łukaszem Maciejewskim, autorem historii niezapomnianych diw wielkiego ekranu i sceny - „Aktorki. Portrety". Gościem specjalnym będzie jedna z bohaterek - aktorka Małgorzata Zajączkowska.
>>> czytaj więcej
Dorota Segda i Łukasz Maciejewski w Katowicach
We wtorek 12 stycznia zapraszamy na spotkanie z Łukaszem Maciejewskim oraz jedną z bohaterek jego najnowszej książki „Aktorki. Portrety" - Dorotą Segdą.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Krystyną Jandą
We wtorek 8 grudnia zapraszamy do łódzkiej filmówki na spotkanie z Krystyną Jandą, jedną z bohaterek książki Łukasza Maciejewskiego „Aktorki".
>>> czytaj więcej
Spotkanie z gwiazdami w Krakowie
W piątek 27 listopada zapraszamy do Krakowa na spotkanie z Anną Radwan i Dorotą Segdą - bohaterkami książki „Aktorki. Portrety" oraz z Łukaszem Maciejewskim - autorem.
>>> czytaj więcej
Spotkania, portrety, odkrycia
Z Jadwigą Barańską zajadał się rogalikami z różą, z Igą Cembrzyńską popijał czerwone wino, z Magdaleną Zawadzką rozmawiał w damskich garderobach Och-Teatru oraz Teatru Ateneum, a z Bożeną Dykiel w salonie fryzjerskim.
>>> czytaj więcej
Na długie jesienne wieczory
Gdy o godz. 16 robi się już ciemno - najlepiej usiąść w fotelu z dobrą książką. Przygotowaliśmy listę książek idealnych na listopadowe wieczory. Nie zabraknie w nich dobrych powieści, fascynujących biografii i mrocznych opowieści.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.