Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

18.12.2015

Zapraszamy na Niebywalencję!

W dniach 18-19 grudnia w Krakowie w Centrum Kultury Rotunda odbędzie się pierwsza edycja festiwalu twórczości Jeremiego Przybory pod nazwą Niebywalencja.

Istotną część imprezy stanowić będzie konkurs na prezentację twórczości Jeremiego Przybory. Może w nim wziąć udział każdy, kto ukończył 15 lat. Organizatorom zależy, aby zaprezentować nie tylko piosenki, do których teksty pisał Pan Jeremi, ale także fragmenty prozą oraz mini lub własną twórczość, dla której Patron festiwalu jest inspiracją. Najlepsi wykonawcy wezmą udział w finale konkursu, który oceni profesjonalne jury, w skład którego wejdą Magda Umer, Artur Andrus, Krzysztof Jaślar, Teresa Drozda. Zwycięzcy konkursu wezmą udział w koncercie galowym.

Program Festiwalu:

18 grudnia piątek

13.00 - 17.00 Przesłuchania konkursowe CK Rotunda - wstęp wolny

20.30 -„Herbatka z Przyborą" koncert jakiego jeszcze nie było.
W programie taniec i stand up w stylu Przybory, audycja radiowa o panu Jeremim, wspólne śpiewanie i wiele innych atrakcji występują: Teresa Drozda, Fair Play Crew, Karol Kopiec, i inni
CK Rotunda
Bilety: 20 zł

Sobota 19 grudnia

19.00 „Klinek na Splinek" - koncert galowy Niebywalencji - występują Magda Umer, Artur Andrus, warszawski chór Collegium Musicum z dyrygentem Andrzejem Borzymem oraz laureaci Niebywalencji.
Reżyseria Krzysztof Jaślar.
CK Rotunda
Bilety: 60 zł


Festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej, organizatora Przeglądu Kabaretów PAKA

 

Książki