Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

26.10.2014

Wielka Czwórka w Krakowie

Przed nami ostatni dzień krakowskich Targów Książki. Dziś odwiedzą nas osoby na co dzień związane z branżą filmową i telewizyjną. Z niektórymi będzie okazja spotkać się dwukrotnie! Szczegóły poniżej.

Serie spotkań rozpocznie MACIEJ STUHR, który zawita na stoisku wydawnictwa Znak o godz. 11.00. Aktor opowie o pracy na planie filmu „Obywatel" w reżyserii Jerzego Stuhra oraz podpisze egzemplarze świeżo wydanej książki Obywatel Stuhr. Książka towarzyszy premierze filmu i zawiera m.in. jego autorski scenariusz wzbogacony o anegdoty z planu.

O godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie z MARKIEM KRAJEWSKIM, autorem bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim. Pisarz będzie promować Władcę liczb, której akcja rozgrywa się w mrocznym Wrocławiu. Na stoisku do nabycia są również poprzednie tytuły autora m.in. W otchłani mroku.

Dla fanów twórczości MARKA KRAJEWSKIEGO mamy niespodziankę! Autor pojawi się również o godz. 15.00 w księgarni Matras przy Rynku Głównym 23 w Krakowie. Spotkanie poprowadzi Anna Marchewka.

Na stoisku wydawnictwa Znak będą również MARCIN PROKOP i SZYMON HOŁOWNIA. Zapraszamy od godziny 14.00! Najpierw autografy będzie rozdawał MARCIN PROKOP na premierowych egzemplarzach książki Jego wysokość Longin. O 15.00 dołączy  SZYMON HOŁOWNIA. Zatem okazja do zdjęć z popularnym duetem w zasięgu ręki!

SZYMON HOŁOWNIA zaprasza też na spotkanie do Pawilonu U2 na AGH (ul. Reymonta 7) o godz. 18.00. Autor książki Holyfood opowie o Bogu „od kuchni". Zachęcamy szczególnie tych, którzy chcą się dowiedzieć jak wysmażyć cuda?; jak spulchnić keks kontemplacji? i odzyskać apetyt na ludzi? Spotkanie poprowadzi Łukasz Wojtusik.

Do zobaczenia!

Książki