Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

30.03.2017

"Urodzony, by się nie bać" z wyróżnieniem!

Z radością informujemy, że książka Dariusza Malejonka i Magdaleny Nierebińskiej „Urodzony, by się nie bać" otrzymała wyróżnienie w kategorii "świadectwa" w konkursie Stowarzyszenia Wydawców Katolickich o Nagrodę FENIKS.

Jury w uzasadnieniu podkreśliło, że "Urodzony, by się nie bać" to barwna autobiograficzna opowieść jednego z najbardziej niepokornych rodzimych artystów nurtu muzyki popularnej, który nie stroni od publicznych deklaracji na temat własnej wiary, wartości wyznawanych idei i przekonania o znaczeniu miłości do bliźniego. Na wskroś prawdziwe świadectwo kogoś, kto na swojej drodze spotkał zarówno Boga, jak i diabła. Przykład dla młodych pokoleń, jak żyć, pozostając wierny sobie. 

Darek Malejonek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków polskiej sceny reggae. Wokalista, gitarzysta, członek legendarnych zespołów: Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3 i Arka Noego, założyciel i lider Maleo Reggae Rockers. Poznasz go po dredach i niepodrabialnej charyzmie. W swojej książce Maleo po raz pierwszy o podwórkowych akcjach, muzycznych rewolucjach i spotkaniach face to face z Bogiem i szatanem.

Nagroda zostanie wręczona w sobotę 1 kwietnia o godz. 19.30 podczas gali rozdania Nagród FENIKS 2017 i MAŁY FENIKS 2017 w bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie.

 

Maleo po raz pierwszy o podwórkowych akcjach, muzycznych rewolucjach i spotkaniach face to face z Bogiem i szatanem

NIELEGALNE MYŚLI, NIEBEZPIECZNE SŁOWA

Urodzony buntownik, zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce. Przez trzydzieści lat na scenie pozostał sobą.

Od hardcore’owych początków przez kultowe festiwale i koncerty ku rosnącej popularności. Narkotykowe eksperymenty, duchowe poszukiwania i nadnaturalne doświadczenia. Trasa na Jamajce, wędrówki po Indiach i zaangażowanie w misje w Afryce. To opowieść na najwyższych obrotach!

Darek Malejonek – jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków polskiej sceny reggae. Wokalista, gitarzysta, członek legendarnych zespołów: Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3 i Arka Noego, założyciel i lider Maleo Reggae Rockers. Poznasz go po dredach i niepodrabialnej charyzmie.