Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

04.11.2014

Torpedują słowem w walce o dusze!

Wilki dwa to opowieść o walce, którą codziennie toczy każdy z nas. Porażka zaczyna się od kłamstwa. Zwycięstwo od prawdy. Ta sytuacja trwa od tysięcy lat. Zły wilk atakuje coraz mocniej i nie odpuszcza w walce o naszą duszę. Dobry wilk ocala bezustannie, choć nie narzuca nam swoich ścieżek. To od Ciebie zależy, którego z nich będziesz dokarmiać.

Adam Szustak OP i Robert „Litza" Friedrich po raz pierwszy spotkali się jesienią 2013 roku i we współpracy z portalem Stacja7.pl stworzyli najpopularniejsze - jak się okazało - adwentowe rekolekcje internetowe „Wilki dwa".

Krótko po ich nagraniu portal i autorzy poczuli niedosyt i pragnienie, by zrobić coś więcej. Tak powstała książka Wilki Dwa. Męska przeprawa przez życie, gdzie prócz zapisu rekolekcji znalazły się również niepublikowane fragmenty nagrań oraz dialog, którzy Autorzy prowadzili latem 2014 roku.

Premiera książki już 6 listopada 2014 roku. 

Signij po nia już dziś!

Torpedują słowem w walce o dusze!

Rockowy muzyk i wędrowny kaznodzieja tropią dwa wilki, które żyją w każdym z nas. Wilk zły nie ma nam nic do zaoferowania, ale atakuje podstępnie, z zaskoczenia. Robi wszystko, żeby nas upodlić. Wkręca w najgorsze sytuacje. Wilk dobry to Wszechmoc, która z niczego potrafi stworzyć życie. Ten wilk wiernie chodzi za nami i pokazuje naszą wartość.

Autorzy opowiadają o ekstremalnej drodze, którą każdy musi przejść. O drodze, na której często dopada nas zwątpienie, depresja, bunt, ale też spotyka szczęście, radość i spełnienie. Celnie i konkretnie. Autentycznie na maksa. Obaj każdego dnia toczą walkę z jednym i drugim wilkiem, i nie zawsze udaje się wybrać tego dobrego.