Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

22.11.2016

Spotkanie z Brygidą Grysiak w Krakowie

We wtorek 22 listopada klerycy WSD Archidiecezji Krakowskiej i studenci dziennikarstwa UPJPII w Krakowie zapraszają na inauguracyjne w tym roku spotkanie w ramach Ich Areopagu Wiary. Gościem będzie znana dziennikarka Brygida Grysiak.

Urodzona w Krakowie dziennikarka, od zawsze związana była z mediami. Jest absolwentką wydziału zarządzania i komunikacji społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracę swą zaczynała w Gazecie Krakowskiej i radiu Kraków. Obecnie od piętnastu lat związana ze stacją TVN24. Brygida Grysiak jest autorką kilku książek m.in. wywiadu-rzeki z księdzem Mieczysławem Mokrzyckim - „Najbardziej lubił wtorki", „Miejsce dla każdego. Opowieść o świętości Jana Pawła II", „Wybrałam życie" oraz „Kochają mnie do szaleństwa. Prawdziwa historia Jureczka". W 2012 roku dziennikarka została odznaczona przez kardynała Stanisława Dziwisza brązowym medalem im. Jana Pawła II za zasługi dla archidiecezji krakowskiej.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 22 listopada o godzinie 19.15 w budynku Krakowskiego Seminarium przy ul. Podzamcze 8. Zapraszamy!

Książki