Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

27.01.2018

Spotkania z Wojciechem Waglewskim i Wojciechem Bonowiczem

Zapraszamy na spotkania z Wojciechem Waglewskim oraz Wojciechem Bonowiczem, które odbędą się pod koniec stycznia na Północy Polski. 

27 stycznia (sobota)

14.30 Sopot - Sopoteka w budynku Dworca PKP ul. T. Kościuszki 14

17.00 Wejherowo - Filharmonia Kaszubska ul. Sobieskiego 255

28 stycznia (niedziela)

12.00 Gdynia - Gdyńskie Centrum Filmowe ul. Pl. Grunwaldzki 2

17.00 Rumia - Dom Kultury Janowo ul. Pomorska 15

 

Wojciech Waglewski - jeden z najbardziej niezwykłych i wszechstronnych polskich artystów. Muzyk legendarnego Osjana i założyciel kultowego Voo Voo, kompozytor, gitarzysta i autor tekstów, mąż, ojciec, przyjaciel.

Z poetą Wojciechem Bonowiczem spotykał się przez ponad 10 lat, by rozmawiać o muzyce, podróżach, rodzinie, miłości, dołkach, o życiu. Ze spotkań tych powstał wielowymiarowy portret nieobecnego „na ściankach" i plotkarskich portalach antycelebryty, którego możecie Państwo poznać dzięki książce "Wagiel. Jeszcze wszystko będzie możliwe". 

Wojciech Bonowicz - Redaktor Tygodnika Powszechnego,poeta,autor, publicysta, zdobywca wielu prestiżowych nagród m.in Literackiej Nagrody Gdynia.

 

 

Taka rozmowa zdarza się raz na pięćdziesiąt lat!

Gdy podczas koncertu rozciął sobie rękę, nawet tego nie poczuł. Adrenalina sprawia, że gra, póki nie padnie.
Gdy ktoś nazywa go polskim Stingiem, dostaje piany.
Twierdzi, że muzyka pozwala ludziom poukładać swoje emocje.
Jeden z najbardziej niezwykłych i wszechstronnych polskich artystów. Muzyk legendarnego Osjana i założyciel kultowego Voo Voo, kompozytor, gitarzysta i autor tekstów, mąż, ojciec, przyjaciel.
Z poetą Wojciechem Bonowiczem spotykał się przez ponad 10 lat, by rozmawiać o muzyce, podróżach, rodzinie, miłości, dołkach, o życiu. Ze spotkań tych powstał wielowymiarowy portret nieobecnego „na ściankach” i plotkarskich portalach antycelebryty.