Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

01.03.2016

Sekret wiecznie młodej cery Azjatek!

Europejki często narzekają na problemy ze skórą - przesuszenie, podrażnienia, wypryski. Okazuje się, że sposób na idealną cerę odkryły Koreanki. Certyfikowana specjalistka w dziedzinie pielęgnacji twarzy Charlotte Cho na własnym przykładzie obala mit, że idealna cera Koreanek to efekt dobrych genów i udowadnia, że wszystko zależy od właściwej pielęgnacji.

Z wiedzą eksperta, lecz tonem zaufanej przyjaciółki, Charlotte Cho zabiera czytelników w osobistą i barwną podróż przez koreańską kulturę piękna, przez co pomaga znaleźć radość w codziennych rytuałach pielęgnacyjnych, które okażą się prawdziwą przemianą dla skóry. Autorka na własnym przykładzie udziela praktycznych rad, jak pielęgnować cerę. Obala mity związane z europejskim i amerykańskim dbaniem o urodę - podkreśla, że proces starzenia nie zależy od genów, a od właściwej pielęgnacji.

W czym tkwi siła tej książki? Autorka przedstawia rewolucyjny 10-stopniowy program dziennej pielęgnacji skóry w 15 minut. Podaje sprawdzone metody gwarantujące efekt zdrowej, gładkiej i rozświetlonej twarzy oraz wprowadza nas w koreańską szkołę pielęgnacji skóry.

Ponadto autorka tłumaczy, dlaczego należy stosować peeling na całe ciało, a nie tylko na twarz, radzi jak pielęgnować skórę w domu, co koniecznie spakować do kosmetyczki, jak osiągnąć efekt makijażu naturalnego oraz wyjaśnia znaczenie podwójnego oczyszczania twarzy przed pójściem spać. Podaje także klucz do ustalenia rodzaju cery oraz dokładne wskazówki, jakich produktów używać.

Charlotte Cho jest specjalistką w Soko Glam - wysoko cenionym sklepie poświęconym urodzie i stylowi życia, oferującym gamę najlepszych koreańskich produktów do pielęgnacji.

Nowe wydanie

Nieskazitelna, promienna cera jest w zasięgu ręki – odkryj, jak to robią Koreanki

W Europie o skórze mówi się głównie w kontekście problemów: zmarszczek i niedoskonałości cery, które trzeba tuszować grubymi warstwami makijażu. Koreanki od dawna wiedzą, że takie podejście prowadzi donikąd. Ich niezwykła metoda kompleksowej pielęgnacji gwarantuje rewelacyjne efekty.

Charlotte Cho na własnym przykładzie obala mit, że idealna cera Koreanek to efekt dobrych genów i udowadnia, że wszystko zależy od właściwej pielęgnacji. W książce przedstawia kilka prostych, ale niezastąpionych sposobów, by raz na zawsze pożegnać się z niedoskonałościami i zachwycić wszystkich promienną, nieskazitelną cerą.

Zapomnij o starzejących się z godnością Francuzkach i osiągnij koreańską perfekcję.
Oczyszczaj, złuszczaj, nawilżaj, regeneruj i lśnij!