Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

31.05.2014

Poznaj kulisy zamachu na Watykan

W państwie totalitarnym ginie człowiek. Nikt nie podejrzewa, że ten epizod będzie miał międzynarodowe konsekwencje. Podobnie jak misja jednego z zaufanych reżimu: Pak Li z ładunkiem wybuchowym jest coraz bliżej Watykanu. Jego zadaniem interesują się nauczyciel Putina generał Babikow i Jason Millington, szef tajnego wydziału CIA. Każdego obowiązuje ta sama zasada - żadnych świadków.

Frank Shepard, oficer tajnej jednostki powraca!

Premiera nowego thrillera politycznego U progu zagłady już 5 czerwca 2014 roku.

Tam, gdzie wszystko zawodzi, czasem potrzebny jest przypadek i łut szczęścia

W państwie totalitarnym ginie człowiek. Nikt nie podejrzewa, że ten tragiczny epizod będzie miał międzynarodowe konsekwencje. Podobnie jak misja jednego z zaufanych reżimu: Pak Li z ładunkiem wybuchowym jest coraz bliżej Watykanu. Obowiązuje tylko jedna zasada – żadnych świadków.

Frank Shepard po ostatniej akcji odpoczywa na Krecie – w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. Gorzej nie mógł już wybrać.

„U progu zagłady” przedstawia kulisy ataku terrorystycznego, którego plan narodził się w samym sercu współczesnego reżimu i nie oparł się nawet połączonym siłom służb specjalnych Ameryki, Anglii, Grecji i Włoch.

Tam, gdzie wszystko zawodzi, czasem potrzebny jest przypadek i łut szczęścia.