Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

07.02.2017

Ojciec Leon Knabit w Sanoku

We wtorek 7 lutego zapraszamy do księgarni Autorskiej w Sanoku na spotkanie z ojcem Leonem Knabitem OSB. W Znaku ukazała się niedawno książka „Slow life według ojca Leona" - zapis sześciu spotkań ojca Leona z ludźmi show-biznesu - Anną Dymną, Aśką Kołaczkowską, Markiem Kamińskim, Cezikiem, Marcinem Prokopem i Krzysztofem Skórzyńskim.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17. Zapraszamy do księgarni Autorskiej (ul. Jagiellońska 30)

Szczęście to stan ducha!

A gdyby tak zaszyć się gdzieś w ciszy, oczyścić umysł, pobyć chwilę offline? Tysiącletnie mury tynieckiego klasztoru to idealne miejsce na duchowe spa. Blisko natury, z dala od medialnego zgiełku, można wypić kawę z najbardziej wyluzowanym polskim mnichem. I porozmawiać o tym, co się naprawdę liczy.

Cezik zdradza, co myśli o internetowym hejcie i co chciałby wpoić swojemu synowi… Leonowi.
Aśka Kołaczkowska opowiada o różnych stronach kobiecości i o tym, jak ważny jest uścisk ręki.
Marcin Prokop ujawnia swoją receptę na to, jak w życiu nie przegiąć…
Z ojcem Leonem łączy ich jedno: w tym szalonym świecie nie dali się zwariować.

Ojciec Leon Knabit odkrył slow life, zanim to było modne. Nikomu nie śniła się jeszcze fascynacja minimalizmem, treningami uważności czy zdrowym żywieniem, gdy on skutecznie praktykował już post, modlitwę i ascezę. Życie mnicha nie przeszkadza mu swobodnie odnajdywać się w świecie mediów: poprowadzić telewizyjny talk-show, wygrać konkurs na blog roku, a nawet zostać twarzą kampanii reklamowej.