Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

15.06.2016

Napar z werbeny, fenkuł, anyż, woda różana? Pyszne i zdrowe!

Jak najlepiej gasić pragnienie? Wodą. Ale nie samą. Poznajcie przepisy, dzięki którym bez miksera, bez wyciskarki soków i bez wysiłku zrobicie zdrowy i smaczny napój, który nawodni i oczyści organizm.

Sonia Lucano w książce „Zdrowa woda. Eliksir młodości i piękna" daje wspaniałą inspirację, proponując oryginalne przepisy na wodę smakową z tak nietypowymi składnikami jak napar z werbeny, fenkuł, anyż, woda różana czy sok z brzozy. Oprócz tego w przepisach tych nie brakuje ponadczasowych klasyków - cytrusów, owoców leśnych, aromatycznych ziół.

To najprostszy przepis na naturalne piękno prosto z Paryża! Odkryjcie najmodniejszy francuski sposób na zachowanie zdrowia i urody. W książce znajdziecie przepisy na oczyszczającą wodę pełną witamin i antyoksydantów - bez cukru, konserwantów i innych chemicznych dodatków. Potrzebujesz tylko około 15 minut, wody, lodu, kilku ulubionych owoców, warzyw i ziół.

Zainspirowani książką „Zdrowa woda. Eliksir młodości i piękna" postanowiliśmy stworzyć 30-dniowe wyzwanie, do którego zaprosiliśmy wielbicielki i propagatorki zdrowego stylu życia. Ambasadorkami wydarzenia zostały Adrianna Palka, Edyta Zając, Marta Hennig, Emilia Cesarek, Ewa Pigulska.

Czy 30 dni ze zdrową wodą wpłynie znacząco na kondycję naszych organizmów, na naszą cerę, włosy, metabolizm? Przekonajmy

Najprostsza metoda na naturalne piękno prosto z Paryża

Bez miksera, bez wyciskarki do soków i bez wysiłku zrobisz zdrowy i smaczny napój, który nawodni i oczyści twój organizm. Wystarczy tylko ok. 15 minut, woda, lód, kilka ulubionych owoców, warzyw i ziół.

W książce znajdziesz przepisy na wodę oczyszczającą pełną witamin i antyoksydantów - bez cukru, konserwantów i innych dodatków chemicznych.

Zainspiruj się i odkryj najmodniejszy francuski sposób na zachowanie zdrowia i urody.