Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

06.08.2014

Najlepsze e-booki w aplikacji „Czytaj KRK!”

Jesteś w sierpniu Krakowie? Ściągnij na telefon darmową aplikację „Czytaj KRK!" i sięgnij po doskonałe tytuły już dziś! Ksiązki Andrzeja Maleszki, Julity Bator i Beaty Sadowskiej są w zasięgu Twojej ręki.

Oryginalna akcja promująca czytelnictwo „Czytaj KRK!" to przedsięwzięcie realizowane wspólnie przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Woblink, lidera wśród platform e-bookowych.

Aby wypożyczyć e-booka wystarczy ściągnąć na telefon darmową aplikację "Czytaj KRK!" dostępną w App Store oraz Google Play, a następnie zeskanować kod z jednego z 200 plakatów. Sto z nich będzie rozwieszonych w różnych punktach miasta m.in. na przystankach komunikacji miejskiej, kilkanaście na krakowskich Plantach, a pozostałe w bibliotekach i instytucjach kultury. Pełna lista miejsc dostępna jest na stronie akcji.

Jednorazowo czytelnik może pobrać jeden tytuł, który będzie aktywny przez 30 dni. Po przeczytaniu książki będzie można ściągnąć kolejną pozycję, która zajmie miejsce tej poprzedniej.

Akcja „Czytaj KRK!" będzie miała trzy odsłony - w sierpniu, październiku oraz na przełomie listopada i grudnia. W ramach każdej z nich czytelnicy będą mieć dostęp do dziesięciu książkowych nowości.

W sierpniu będzie można ściągnąć m.in. propozycje naszych wydawnictw: Jak tu nie biegać Beaty Sadowskiej (Wydawnictwo Otwarte), Zamień chemię na jedzenie Julity Bator (Znak) oraz Magiczne Drzewo. Czerwone krzesło Andrzeja Maleszki (Znak Emotikon).

Czytaj KRK! jest elementem programu Kraków Miasto Literatury UNESCO dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Patronem medialnym akcji jest Radio Kraków, „Dziennik Polski" oraz portal LubimyCzytac.pl

 

Książki