Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Na nowo odkryjemy magię Małego Księcia!

7 sierpnia odbędzie się polska premiera filmu „Mały Książę". Film swoją światową premierę miał podczas tegorocznego festiwalu w Cannes i zdobył fantastyczne recenzje. Obraz wyreżyserowany przez Marka Osborne'a realizowany jest w dwóch technikach: animacji 3D i stop motion.

Z tej okazji Wydawnictwo Znak ma przyjemność przedstawić zupełnie wyjątkowe książki, dzięki którym na nowo odkryjemy magię historii o Małym Księciu, Róży i Lisie. Premiera już 30 lipca!

Mały Książę. Tajemnica starego pilota

To książkowa adaptacja filmu o Małym Księciu - wzruszająca historia opatrzona filmowymi ilustracjami.
Bardzo grzeczna dziewczynka i jej mama wprowadzają się do nowego domu. Ich sąsiadem zostaje dziwny staruszek, który zawsze nosi czapkę pilota. Pewnego dnia przez okno do pokoju dziewczynki wpada papierowy samolocik, na którym ktoś opisał historię małego, jasnowłosego księcia... Od tamtej chwili nic już nie będzie takie samo.

 

 
Mały Książę. Dziewczynka i pilot

„Mały Książę. Dziewczynka i pilot" to adaptacja książkowa filmu o Małym Księciu przygotowana specjalnie dla młodszych dzieci. Jest to skrócona wersja „Tajemnicy starego pilota" z filmowymi ilustracjami.


Mały Książę (nowe ilustracje)

Jedyne na rynku wydanie oryginalnego „Małego Księcia" z nowymi ilustracjami zainspirowane filmową techniką stop motion. Zawiera pełny tekst Antoine'a de Saint Exupery'ego. Książka w nowym przekładzie Henryka Woźniakowskiego.

 


Mały Książę dla dzieci

Pierwszy „Mały Książę" dla młodszych dzieci - książka zawiera skrócony tekst oryginalnego „Małego Księcia" oraz ilustracje zainspirowane filmową techniką stop motion.

 

Obejrzyjcie film zapowiadający książki


Zobaczcie zwiastun filmu

 

Książki