Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

05.09.2016

Mniej znaczy więcej - zapraszamy na spotkanie!

W poniedziałek 5 września zapraszamy do krakowskiej Bonarki na spotkanie z Katarzyną Kędzierską, autorką książki „Chcieć mniej" i bloga implicite.

Porozmawiamy o tym:
- jak wykorzystać minimalizm do tego, by żyć świadomie i mądrze,
- jak powstawała książka,
- że mniej znaczy więcej.

Autorka apeluje, abyście przynieśli na spotkanie przedmioty, z którymi nie możecie się rozstać, a bardzo byście chcieli. Organizatorzy przygotują specjalne pudełko, a Katarzyna Kędzierska pomoże wam rozstać się z dżinsami z liceum, starymi bibelotami, pocztówkami od pierwszej miłości itp. Jeśli zamierzacie przynieść trzymetrowego pluszaka, proszę uprzedźcie o tym w komentarzach - będziemy musieli zorganizować większy transport. Spotkanie poprowadzi Alicja Myśliwiec.
Zapraszamy o godz. 18 do Empiku w Bonarce.

Nowe, poszerzone wydanie bestellera, który pomógł już tysiącom osób

MNIEJ przedmiotów to WIĘCEJ wolności.
MNIEJ zakupów to WIĘCEJ czystego powietrza na naszej PLANECIE.
MNIEJ rzeczy to WIĘCEJ spokoju i radości z tego, co już masz.
MNIEJ toksycznych relacji to WIĘCEJ czasu dla siebie i najbliższych.

Czy wiesz, że na kolejną bluzkę z wyprzedaży musisz pracować nawet kilka godzin? A przecież naukowcy udowodnili, że gromadzenie rzeczy, kupowanie „w nagrodę za ciężki dzień” nie uszczęśliwia nikogo na dłużej. Na dodatek nasze niepotrzebne zakupy nakręcają produkcję i zagrażają życiu na Ziemi.

Poznaj zaskakująco prosty i konkretny pomysł, jak pozbycia się tego, co Cię przytłacza. Zacznij od drobnych zmian, małych bastionów chaosu: szafki z przyprawami, szuflady z biżuterią...

W książce znajdziesz łatwy do wdrożenia 21-dniowy plan zmiany nawyków, a dodatkowo szczegółową listę kolejnych działań oraz spis miejsc, do których oddasz zbędne rzeczy.

Przekonaj się, że mniej znaczy więcej. Podejmij wyzwanie minimalizmu!