Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

21.03.2016

Między Bohaterem a Najgorszym człowiekiem na świecie

Niektórzy z nas nie mają osobowości człowieka sukcesu. Preferują życie bez wychodzenia z domu. Lista osób, od których są gorsi, nieustannie się wydłuża.
Jedyne, co ich pociesza, to fakt, że inni też muszą żyć. To oni są Bohaterami.

Innym z nas bliżej do Najgorszego człowieka na świecie, którego powołała do życia Małgorzata Halber na kartach swojej powieści o tym samym tytule.

Brawurowy debiut tej autorki - szczera i bezkompromisowa relacja z krainy nałogu - odbił się szerokim echem na rynku książki, w mediach i w opiniach samych czytelników. Przed kilkoma dniami "Najgorszy człowiek na świecie" został zaś uznany w plebiscycie Lubimyczytać.pl za najlepszą książkę 2015 roku w kategorii literatura piękna.

Po kilku miesiącach od debiutu autorka powróciła z zupełnie inną pozycją - wydała swoje nietypowe rysunki, publikowane wcześniej na profilu na Facebooku, gdzie Bohater zgromadził ponad 68 tysięcy fanów.

Teraz mamy szansę poznać Bohatera w całej okazałości - 21 marca w MiTo nastąpi otwarcie wyjątkowej wystawy WSZYSTKICH rysunków z Bohaterem. Małgorzata Halber PO RAZ PIERWSZY udostępni wszystkie swoje prace, a 22 marca spotka się ze swoimi czytelnikami i fanami Bohatera. Spotkanie poprowadzi Anna Dziewit-Meller. Twórczyni zabawno-ironicznego Bohatera i autorka najlepszej książki roku 2015 znajdzie się między Bohaterem a Najgorszym człowiekiem na świecie...

Książki