Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

26.01.2015

Luty ciekawie się zapowiada

Te książki to tylko zapowiedź doskonałych lektur, które przygotowaliśmy dla Was w tym miesiącu.

O SZUKANIU NOWEJ DROGI
Krystyna czuje się wśród ludzi niepewnie. Nie wie, jak i o czym z nimi rozmawiać, choć od lat pracuje w telewizji. Jednak umie się kamuflować. Wystarczy mały drink, może dwa. Przed szkołą, po pracy, przed randką, na imprezie. Żeby dobrze się bawić i wreszcie się nie bać. Książka Małgorzaty Halber to brawurowy debiut, rozprawienie się z przeszłością, burzliwa relacja z krainy nałogu. Najgorszego człowieka na świecie nie można przegapić.

Czy Twój szef przypomina nadzorcę niewolników? A może Ty sam masz pod sobą ludzi? Marek Sydoniusz Semp wytłumaczy Ci, jak w kilku prostych krokach najlepiej wychować Twojego prywatnego niewolnika. Bo masz takiego, nieprawdaż? Już sam tytuł Wytresuj swoich niewolników... czyli starożytna sztuka zarządzania budzi kontrowersje, ale ten poradnik przeczytało już wielu na całym świecie. Wasz szef też na pewno już go czyta!

DLA STARSZYCH I MŁODSZYCH
Madryt, Lizbona, Werona, Neapol - kolejne miasta stają się polami bitwy grafficiarzy. Za tym wszystkim stoi On. Cierpliwy Snajper. Nikt nie widział jego twarzy, nikt nie wie, jaki będzie jego kolejny krok. Bóg graffiti jest chroniony przez armię lojalnych wyznawców, gotowych złożyć mu najwyższą ofiarę. To jego szuka Alejandra Varela - Lex. Czyżby Snajper był teraz na celowniku? Sprawdź, jakie gadżety inspirowane książką Artura Pérez-Reverte pojawiły się na stronie znak.com.pl.

Paryż, rok 1934. Przed katedrą Notre Dame w tłumie trwa policyjna obława. Tajemniczy chłopak, Vango, musi uciekać przed policją, która oskarża go o coś, czego nie zrobił. Po kryjomu odbywa lot zeppelinem na inny kontynent. Nigdzie nie jest bezpieczny. Vango. Uciekaj lub giń! Polecamy trzymającą w napięciu powieść przygodową autorstwa Timotheé de Fombelle.

ŚWIAT NIE JEST TAKI ZŁY
Niezwykle elegancka i piękna dama polskiej piosenki. A zarazem zwyczajna kobieta, borykająca się z troskami i niełatwymi wyborami, grająca role czasem trudne do pogodzenia: artystki, żony, matki. Książka Kamili Dreckiej dla wielu będzie powrotem do frapujących lat młodości, którym towarzyszyły piosenki śpiewane przez Halinę Kunicką.

 

Książki