Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

06.11.2014

Książka, którą zachwyciła się J.K. Rowling

Dom Tajemnic to niebezpieczny, pełen przygód roller coaster, w którym trójka odważnego rodzeństwa zmierza do nieuniknionego starcia z potężnymi mrocznymi siłami. To wybuchowa mieszanka fantazji i tajemnicy.
J.K. Rowling
 

Dom Tajemnic. Starcie potworów to przygody trójki rodzeństwa, które zostaje porwane przez tajemniczą Wichrową Wiedźmę w niebezpieczną, pełną magii podróż. Czy i tym razem Brendan, Eleanor i Kordelia wyjdą cało z opresji?

Premiera drugiego tomu Domu Tajemnic już 6 listopada.

Wygraj konsolę PlayStation 4 - wejdź na profil książki i poznaj szczegóły!

100 000 egzemplarzy sprzedanych w Polsce!

W wielkim, starym domu na skraju urwiska wreszcie zapanował spokój. Eleanor, Kordelia i Brendan są przekonani, że ich problemy zniknęły na zawsze wraz z pokonaniem Wichrowej Wiedźmy. Dodatkowo, rodzice z ulgą odkrywają na swoim koncie dziesięć milionów dolarów! Jednak to tylko cisza przed burzą…
Tajemniczy pisarz zmusza rodzeństwo do udziału w seansie spirytystycznym, a potężne zaklęcie przenosi ich do Rzymu, w sam środek walki gladiatorów. Okazuje się, że skóra Kordelii pokrywa się lodem, co ma związek z groźną Wichrową Wiedźmą i nieprzeniknionym Królem Burz. Czy rodzeństwo odnajdzie drogę do domu? I co tym razem zostanie wpisane do Księgi życzeń i zagłady?

„Dom Tajemnic to niebezpieczny, pełen przygód roller coaster, w którym trójka odważnego rodzeństwa zmierza do nieuniknionego starcia z potężnymi mrocznymi siłami. To wybuchowa mieszanka fantazji i tajemnicy.”
/J. K. Rowling/