Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

25.04.2016

Krystyna Mirek zaprasza do Klubu Dobrych Emocji!

Powieści Krystyny Mirek koją nerwy, poprawiają samopoczucie, przywracają równowagę, obniżają ciśnienie, podnoszą poziom endorfin i wzmacniają odporność na przeciwności losu. To doskonała terapia antydepresyjna - nie powoduje żadnych skutków ubocznych! - tak rekomenduje Krystynę Mirek jedna z czytelniczek, Izabela Niśkiewicz.

27 kwietnia w księgarniach ukaże się „Większy kawałek nieba" - najnowsza książka autorki, na okładce której po raz pierwszy pojawi się logo Wydawnictwa Znak. Autor „Samotności w sieci", Janusz L. Wiśniewski, nazwał ją „optymistyczną opowieścią o poplątanych uczuciach i o tym, co w miłości najważniejsze...".

Czytelnicy, którzy potrafią dostrzec to, że o codzienności można mówić w niezwykły sposób, a proste sentencje kryją w sobie wiele życiowej mądrości, bez wątpienia zachwycą się tą książką.

Z Krystyną Mirek można spotkać się nie tylko na gruncie literackim. Wraz z przyjaciółką, pisarką Magdaleną Kordel, autorka zaprasza do Klubu Dobrych Emocji - miejsca, w którym pisarki i czytelnicy mogą dzielić się wspaniałymi lekturowymi doświadczeniami.

Zapraszamy do polubienia strony Klubu na Facebooku. Razem z autorkami możecie zbudować wyjątkową czytelniczą społeczność.

Chwytaj promyki szczęścia i nie bój się kochać!

Iga i Wiktor żyją w zupełnie odmiennych światach...

Ona dobrze rozumie, co to znaczy nie mieć wsparcia rodziny ani pieniędzy. Życie mocno ją doświadczyło. Na przekór wszystkiemu potrafi jednak cieszyć się nawet z najmniejszych okruchów dobra. Ma odwagę marzyć i snuć plany na przyszłość.

On jest zamożnym właścicielem restauracji, który po stracie ukochanej żony nie chce sobie przyznać prawa do szczęścia. Trochę wbrew sobie postanawia otworzyć nowy rozdział w życiu - ożenić się i stworzyć prawdziwy dom dla dorastającego syna.

Czy tak różni ludzie, mogą mieć ze sobą coś wspólnego?


Kiedy los przypadkowo ich zetknie, wszystko nagle zacznie się zmieniać. To spotkanie pozwoli im zrozumieć, że mieć marzenia, to jak zobaczyć większy kawałek słonecznego nieba.

Krystyna Mirek nazywana literackim „źródłem” pozytywnych emocji, autorka, m.in. bestsellerowej sagi „Jabłoniowy Sad”. Pisze, by podnosić na duchu, dawać wytchnienie i nadzieję.