Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

27.08.2015

Już wkrótce premiera przełomowej książki Marcina Jakimowicza!

„Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości" całkowicie zmienia sposób myślenia o cierpieniu i uzdrowieniu. Pokazuje, jak ważne jest uwielbienie Boga. Autor mówi: „Jezus nie powiedział ani razu: „Módlcie się za chorych". Powiedział: „Uzdrawiajcie ich"."

Marcin Jakimowicz, ceniony dziennikarz „Gościa Niedzielnego" opisuje historie ludzi, którzy doświadczyli potężnej siły Miłości. Książka zawiera 44 dobre wiadomości o Bogu, który uzdrawia. O swojej książce pisze: „>Spalam się<" - nucił pod nosem Kazik Staszewski. Mogę powtórzyć za liderem Kultu: od kilku miesięcy płonę. Tym razem nie ze wstydu. Zdaję sobie sprawę, że tą książką wkładam kij w mrowisko, uruchamiam lawinę pytań, które nie doczekają się łatwych, bezbolesnych odpowiedzi."

To pierwsza tak optymistyczna książka Marcina Jakimowicza i zarazem ogromne wydarzenie na rynku literatury katolickiej.

Fot.  Henryk Przondziono/"Gość Niedzielny"

PAN BÓG UZDRAWIA WSZYSTKICH. PAN BÓG NIE UZDRAWIA WSZYSTKICH. OBA ZDANIA SĄ PRAWDZIWE.

Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, od ponad dwudziestu lat modli się we wspólnocie Kościoła. Doświadczył wielu wzlotów i kryzysów wiary, jednak niedawno w jego życiu nastąpił przełom. Przełom w sposobie myślenia o Panu Bogu. Autor opisał swoje doświadczenia oraz historie ludzi, którzy podobnie jak on na własnej skórze odczuli potężną siłę Miłości.
Zero wymądrzania się. Zero teoretycznych rozważań. Zero nachalnej propagandy. 100% żywego doświadczenia wiary.
Ta książka to 44 dobre wiadomości. O Wszechmogącym, który uzdrawia, i ludziach, którzy mu zaufali.
Przekonaj się, kim jest Bóg i pozwól mu działać w Twoim życiu. Uwielbiaj i rób, co chcesz!