Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

02.05.2014

Floribeth Moraz Diaz w Polsce

Kostarykanka cudownie uleczona za wstawiennictwem Jana Pawła II, a zarazem bohaterka książki Uzdrowiona Elżbiety Ruman już 2 maja 2014 roku odwiedzi nasz kraj.

Samolot z Floribeth Moraz Diaz wyląduje na Okęciu 2 maja 2014 roku o godz. 16.45. Jeśli sa Państwo zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu prosimy o kontakt z Przemysławem Bednarzem (bednarz@znak.com.pl).

Uzdrowiona zostanie w Polsce przez do połowy czerwca i w tym czasie odwiedzi m.in. Kraków, Wadowice oraz Zakopane. Szczegółowy plan znajdą Państwo poniżej. 

4 maja - Wadowice - Dom Jana Pawła II - godz. 17.00

6 maja - Kraków - Centum Jana Pawła II - godz. 18.00

7 maja - Kraków - Kuria - godz. 11.00

7 maja - Kraków - Matras, Rynek Główny - godz. 18.00

10 maja - Częstochowa - Matras - godz. 13.30

16 maja - Warszawa - Matras, al. Solidarności 113 - godz. 18.00

28 maja - Zakopane-Krzeptówki - Santktuarium Matki Boskiej Fatimskiej - godz. 18.00

Niezwykła tajemnica cudu Jana Pawła II

„Uzdrowiona” to poruszająca i bardzo osobista opowieść o kobiecie, której historia stała się dowodem w procesie kanonizacyjnym Jana Pawła II.

Dzień beatyfikacji Jana Pawła II Floribeth Mora Diaz − jak większość Kostarykańczyków − spędziła ze swoim mężem przed telewizorem. Oglądali watykańskie uroczystości, trzymali się za ręce, modlili się i… płakali. Zaledwie kilka dni wcześniej kobieta dowiedziała się, że to mogą być jej ostatnie chwile.

Diagnoza lekarska była jednoznaczna. Nieoperacyjny tętniak mózgu.

Wobec bezsilności medycyny pozostawała im modlitwa. „Karolu Wojtyło, pomóż nam!” – modliła się z rodziną. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że te z żarliwością wypowiadane słowa modlitwy tak wiele zmienią w jej życiu.

Lektura tej książki pozwala zbliżyć się do tajemnicy cudu, zapewnia głębokie przeżycia duchowe każdemu wierzącemu człowiekowi.