Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

09.09.2014

Fenomen Koszmarnego Karolka

Najokropniejszy chłopak na świecie świętuje urodziny! Z okazji jubileuszu mamy dla czytelników niespodziankę: 20 książek pełnych koszmarnych wybryków od września w limitowanej edycji. Tylko po nie sięgnąć!

Z okazji 20. urodzin Koszmarnego Karolka przedstawiamy 5 faktów z życia najbardziej nieznośnego dzieciaka wszech czasów:

Gdyby można było spełnić trzy życzenia Karolka, jakie by one były: Chciałby mieć całą czekoladę tego świata. Chciałby być niewidzialny na każde swoje zawołanie. A potem chciałby mieć spełnione wszystkie życzenia świata. Jednak Karolek wie, że ludzie, którzy chcą mieć spełnione wszystkie życzenia świata, mają zazwyczaj pecha, jednak on chce spróbować.

Najgorsze przeżycie: Bez wątpienia to przyjście do szkoły w różowych majtkach w serduszka i z falbankami, które włożył przez pomyłkę. 

Co doprowadza Koszmarnego Karolka do płaczu: Karolek ma wiele napadów złości i raczej wrzeszczy niż płacze. Jeden jedyny raz się rozpłakał, gdy tata spalił wszystkie frytki.

Szkolne kółka do których należy Karolek: kółko „Precz z zadaniami domowymi", kółko Gladiatora Terminatora, kółko Fanów Mańka Maniaka. Niestety wszystkie te kółka muszą działać w jego forcie w domu, bo jego okropna szkoła nie wydała pozwolenia na ich założenie.

Czego boi się Karolek prócz zastrzyków: odpowiedź znajdziemy w najnowszej książce o Karolku zatytułowanej Krwawy Keczup (premiera książki w 2015 roku). 

jubileusz

W serii urodzinowej ukażą się następujące tytuły: Arcycuchnąca bomba, Bestia Boiska atakuje, Dożarta Wróżka Zębuszka, Megabombowe wyczyny sportowe, Napadzisty typek, Nieznośne gacie, Potwory i stwory, Starcie na starcie, Straszne czaszki i niemile mumie, Szczypta nieboszczyka, Tajny klub na wojnie, Wariacje z Królową, Wielka forsa i wielkie żarcie, Wszędobylskie wszy, Zemsta Gangu Purpurowej Ręki, Zwichrowany wampirozombi.

Przygotowaliśmy też tomy dla najmłodszych z kolorowymi ilustracjami: Dzikie urodziny, Mistrzowski strzał, Moje wszystkie koszmary, Wariackie wakacje.

Limitowana edycja opowiadań od 10 września 2014 roku!

Baczność, larwy! Nadchodzi Karolek!

Książki