Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

22.05.2014

Danielle Steel powraca

Czy każdy związek musi sprowadzać się do gry o władzę? Sprawdź już 22 maja 2014 roku.

Powieści Danielle Steel pokochały miliony kobiet na całym świecie, bo hipnotyzują emocjami, powodują szybsze bicie serca i niemożność oderwania się od lektury.

W zdominowanym przez mężczyzn świecie biznesu Fiona wspięła się na sam szczyt. Zawodowy sukces odniosła jednak kosztem rodzinnego szczęścia. Z upływem lat zaczęła tracić nadzieję, że uda jej się poukładać sobie życie. Czy naprawdę nie można mieć i kariery, i miłości?

Danielle Steel

Gra o władzę

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy

Trudno jest znaleźć właściwego mężczyznę. Zwłaszcza takiego, który zaakceptuje cię taką, jaką jesteś i nie będzie się o to złościł

W zdominowanym przez mężczyzn świecie biznesu Fiona wspięła się na sam szczyt. Zawodowy sukces odniosła jednak kosztem rodzinnego szczęścia: jej małżeństwo rozpadło się, a kolejni kandydaci na partnerów bali się związać z inteligentną, przebojową kobietą.

Z upływem lat Fiona zaczęła tracić nadzieję, że uda jej się poukładać sobie życie. Jednak czy naprawdę nie można mieć i kariery, i miłości? Czy każdy związek musi sprowadzać się do gry o władzę?