Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

16.08.2017

Czy pozwolisz miłości odejść?

A co, gdyby wymarzony i najpiękniejszy dzień twojego życia stał się najgorszym, który zrujnuje wszystkie twoje plany i nadzieje? Niewyobrażalne, prawda? Los jednak potrafi w mgnieniu oka wywrócić nasze życie do góry nogami w chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy.

Aimee przygotowywała się do ślubu z Jamesem, swą pierwszą i jedyną miłością. Wszystko było już niemalże dopięte na ostatni guzik ─ wybrana suknia ślubna, zarezerwowany termin w kościele i rozesłane zaproszenia. Wydawałoby się, że nic nie może zepsuć tak bardzo wyczekiwanej uroczystości. Niestety. Stało się coś, czego nikt by się nie spodziewał nawet w najgorszych snach - James dwa miesiące przed weselem wyjeżdża w delegację, z której nigdy nie wraca, a w dniu, w którym miał się odbyć ślub, zorganizowany zostaje pogrzeb. Na dodatek tuż po nim do Aimee dociera informacja, że James jednak żyje...

Czy starsza kobieta, która powiedziała o tym dziewczynie, mogła mieć racje? Do czego doprowadzi ta krótka, ale tak zagadkowa wiadomość? Czy poznanie prawdy przyniesie ukojenie?

Kerry Lonsdale w swojej debiutanckiej powieści „Nigdy nie zapomnę" stworzyła napięcie, które nie pozwoli czytelnikowi ani na chwilę oderwać się od lektury. Nie mówiąc już o nieprzewidywalnych zwrotach akcji, które nadają opowieści dynamiki i niepowtarzalnego kolorytu. To idealna książka na wakacje, której nigdy nie zapomniesz!

 

Kerry Lonsdale

Nigdy nie zapomnę

Tłumaczenie: Aleksandra Kamińska

Czy pozwolisz miłości odejść?

Los wywrócił życie Aimee do góry nogami. W dniu, w którym miała stanąć na wymarzonym ślubnym kobiercu, pochowała miłość swojego życia – Jamesa. Po pogrzebie podeszła do niej tajemnicza kobieta, twierdząc, że ukochany nie umarł. I choć cały świat przekonuje Aimee, że życie musi toczyć się dalej, w jej sercu cały czas tli się nadzieja i niepokój. Nie zdoła zapomnieć o przeszłości, dopóki nie dowie się, czy James żyje.

Bestsellerowy debiut, który zawojował serca czytelniczek w USA i został okrzyknięty najlepszą lekturą na lato 2016. Świetnie napisana, zapierająca dech w piersiach opowieść o miłości, nadziei i wyboistej drodze do szczęścia.
Żeby przeczytać tę książkę, będziesz potrzebować paczki chusteczek, tyle w niej emocji. Opowieść Kerry Lonsdale o losie, który w sekundę potrafi odmienić życie, chwyta za serce.
— „Sunset Magazine”

Kerry Lonsdale – amerykańska pisarka, jej debiutancka powieść Nigdy nie zapomnę stała się bestsellerem Amazona i „Wall Street Journal”, budząc wzruszenie i zachwyt tysięcy czytelniczek. Autorka mieszka w północnej Kalifornii wraz z mężem, dwojgiem dzieci i starym golden retrieverem, który jest przekonany, że nadal jest szczeniakiem.