wydawnictwo znak - Dobrze nam się wydaje

11.X.2016

Zapraszamy na spotkania z Arturem Filipowiczem!

W październiku zapraszamy do salonów Empik na spotkania z Arturem Filipowiczem, autorem „Topowej dychy", w której znany youtuber tropi absurdy codzienności.

Jego książka to ponad 100 najciekawszych, szokujących i zabawnych faktów na każdy temat. Od ciekawostek historycznych, medycznych, kulinarnych po fakty przyrodnicze.

Oto plan spotkań:
11.10 - Gdańsk, Galeria Bałtycka, aleja Grunwaldzka 141, godz. 18
13.10 - Kraków, Bonarka, ul. Kamieńskiego 11, godz. 18
18.10 - Warszawa, Arkadia, aleja Jana Pawła II 82, godz. 18

 

Znany youtuber tropi absurdy codzienności

Które teorie spiskowe okazały się prawdziwe? Dlaczego na jednej z norweskich wysp zakazano ludziom umierania? Jak rozpoznać kłamcę, co skrywa Trójkąt Bermudzki oraz w którym kraju kobieta może zabić niewiernego męża.

Ta książka to ponad 100 najciekawszych, szokujących i zabawnych faktów na każdy temat. Od ciekawostek historycznych, medycznych, kulinarnych po fakty przyrodnicze. To gratka dla fanów gier komputerowych, Gwiezdnych wojen i kosmosu. Zawiera NOWE ekskluzywne treści oraz poszerzone materiały z vloga, które Cię zaskoczą.

Topowa Dycha to najlepszy w Polsce kanał na YouTube w kategorii Edukacja. Śledzi go pół miliona fanów, a pojedyncze filmy mają prawie 1,5 mln wyświetleń.

#topowadycha #topoweteoriespiskowe #piona #ksiazkapelnafaktow #topowaksiazka #top10

Artur Filipowicz – prowadzi najlepszy w Polsce edukacyjny kanał na YouTube - Topowa Dycha, absolwent dziennikarstwa i szef działu produkcji Mediakraft Polska. Współtwórca kanałów: Ponki, Tylko Historia i Topowe Teorie Spiskowe.