wydawnictwo znak - Dobrze nam się wydaje

Fikcja bardziej bolesna niż rzeczywistość

Wszystko dzwoni, pika, wibruje. Klikasz, odbierasz, gnasz. Zewsząd dopadają cię setki newsów. Nie pamiętasz, co czytałeś, dlaczego, gdzie, po co. Uwięziony w wirtualnym świecie nie dostrzegasz odległej o milion lat świetlnych rzeczywistości, aż w brutalny sposób przypomni ci o swoim istnieniu.

"#upał" to opowieść o pułapce, w którą wpaść może każdy, o sieci, którą na nas zastawiono, o (nie)obecności, pracoholizmie, manipulacji. Autor z wirtuozerią i pozorną lekkością prowadzi czytelnika do piorunującego finału.

Oprawa twarda

Format: 140x205

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-02-13

ISBN: 978-83-240-4571-6

Przeczytaj także

Zapraszamy do Szczebrzeszyna!
W niedzielę 6 sierpnia rozpoczyna się Festiwal Stolica Języka Polskiego Szczebrzeszyn 2017. Hasłem trzeciej edycji Festiwalu będzie „Cała nadzieja w literaturze", a patronami tegorocznej imprezy zostali Wisława Szymborska i Kornel Filipowicz.
>>> czytaj więcej
Niesfilmowani - spotkanie z Michałem Olszewskim
We wtorek 1 sierpnia zapraszamy do Kazimierza Dolnego na 11. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi na spotkanie z Michałem Olszewskim, autorem książki „#upał". Spotkanie rozpocznie się o godz. 13 w miasteczku festiwalowym Black Red White Cafe, ul. Nadwiślańska 9.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Michałem Olszewskim, autorem książki "#upał"
W czwartek 30 marca zapraszamy do Faktycznego Domy Kultury w Warszawie na spotkanie z Michałem Olszewskim, autorem książki „#upał".
>>> czytaj więcej
Czy to jeszcze fikcja, czy już rzeczywistość?
W piątek 17 marca zapraszamy do kawiarni Pauza In Garden w Krakowie na spotkanie z Michałem Olszewskim, autorem książki „#upał".
>>> czytaj więcej
Premiera „#upału" w Berlinie
W sobotę 18 lutego w księgarni buch|bund (Sanderstr. 8, 12047 Berlin) odbędzie się spotkanie premierowe poświęcone książce Michała Olszewskiego „#upał".
>>> czytaj więcej
Przeczytaj fragment nowej książki Michała Olszewskiego
W lutym premiera „#upału" Michała Olszewskiego. Już dziś możecie przeczytać fragment książki.
>>> czytaj więcej
Opowieść o pułapce, w którą wpaść może każdy
Posty, statusy, wpisy, hasztagi i hejty. Do tego nieustannie dzwoniące telefony, rozbiegani ludzie, „narybek" szkolony w „sztuce dziennikarskiego pióra", ludzie wiecznie żądni sensacji.
>>> czytaj więcej
Fabryka postprawdy
Powieść Michała Olszewskiego „#Upał" - zgodnie z silnym dziś w popkulturze trendem zaglądania za kulisy mediów i polityki reprezentowanym przez głośne amerykańskie seriale - zaprasza nas do fabryki postprawdy.
>>> czytaj więcej
Co będziemy czytać w 2017 roku?
Nowy rok to nowe książkowe wyzwania. Dziś prezentujemy najciekawsze książki, które pojawią się na początku 2017 roku.
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Ivona czyta dogłębnie #1 wywiad #upał

Witamy Państwa w nowym, autorskim programie „Ivona czyta dogłębnie”. Pierwszym gościem automatycznego generatora treści jest Michał Olszewski, autor książki #upał. Spotykamy się w momencie, w którym nic nie jest do końca prawdziwe i nic nie jest też nieprawdziwe. Jaka czeka nas rzeczywistość? Oceńcie sami.

tu patroni

Patroni medialni


Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.